Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen drog lehet?

Ez milyen drog lehet?

Figyelt kérdés

A fiam fiókjában olyan tablettákat találtam, mint a képen láthatók közül a nagy ellipszis formájú barack színű tabletták. A különbség annyi, hogy ezeken betű és szám is van. Mi lehet ez? Sajnos nem beszél a dolgairól és nagyon aggódom.

[link]


2019. jún. 6. 20:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem kimondhatjuk, hogy ez alapján senki nem fogja tudni azonosítani, hogy miről van szó. Lehet, hogy vényköteles termék, akár más ország piacáról is, még állatorvoslásban használatos nyugtatókat is lehet kábulás céljára használni, de lehet tényleg lényegében bármi. Gyógyszerész sem nagyon tudna mit mondani ennyiből!


Nem mondtad a kidolgozottságot: az Extasy-n rendszerint látszódik, hogy nem profi gyárban készül, persze az sem lenne rendben, ha mondjuk receptköteles ópiáttartalmú fájdalomcsillapító lenne.


De összességében: ha valaki előjönne itt, hogy mondjuk szerinte ez valami vitaminkészítmény, akkor tényleg meg tudnál abban nyugodni?


Az egyetlen megoldás, ha leülsz a fiaddal beszélni, hogy véletlenül megláttad a tablettákat és aggódsz ért, hogy esetleg tudatmódosító szereket szed. Azt, hogy ezt hogyan lehet jól megoldani, az már egy más kérdés...

2019. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Lehet akár Tramadol is, ami opioid fájdalomcsillapító.


Keress rá Google-ben, hogy hogy néz ki a tabletta, hogy hasonló-e mint amit láttál. Ne felejtsd el, hogy lehet akár az amerika piacon forgalmazott változat, kiszerelés is.

2019. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
tramadol xanax frontin lehet forma alapjan
2019. jún. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!