Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Már 2 napja olyan rosszul vagyok tegbap csak feküdtem 5 óra körül és szedültem egészen addig amíg nem feküdtem le aludni reggel fej fájásal keltem most megint elő jött hirtelen fel álltam már vagy fel órája és azóta szedülök nincs étvagyam és teljesen ki esik egy csomó minden ez mi lehet? Külföldön dolgozok egy hét múlva megyek haza addig nem tudok orvoshoz menni
2019. jún. 7. 14:31
 1/1 Nessy25 válasza:
Én is külföldön vagyok, és hasonló problémáim voltak. Napokig feküdtem, ha pedig felálltam szédültem. Én eléggé ki voltam száradva, illetve nem ettem semmit két napig.. Étvágyam sem volt, de csipegettem valamit, később többet ettem és elmúlt. Sok vizet igyál, mert nekem az is baj volt, hogy kiszáradtam, a vérnyomásom meg teljesen lement, mivel feküdtem napokig. Persze nem tudom, h neked mi bajod, de nekem ez volt.
2019. jún. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!