Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 hete kipróbáltam az ecstasyt...

1 hete kipróbáltam az ecstasyt.2 év után, eddig csak ittam. Tobbi lent?

Figyelt kérdés

Üdv, ahogy fent is olvasható , kipróbáltam, pedig mindig elleneztem. 2 eve jarok folyamatosan bulizni és mindig csak ittam. De úgy voltam vele hogy kipróbálom most. Elővigyázatosságból csak egy negyedet vettem be, Aztán egy negyed felét. Snnyi.(Nem volt pénzem annyi piára h becsiccsenjek).

Amit ereztem: folyton ölelkezni akartam, beszelni és hadartam nagyon. Igazából nem mondanám h jobban ereztem magam mint becsípve. Ugy mondanám, hogy más. Egyáltalán nem vagyok függője. Ma megint elfogyasztok egy negyedet,(meg nem biztos) aztán onnantól már csak nagyon nagyon ritkán max. Rengetegszer buliztam józanul is, elvagyok. Becsípve megjobb. Tehát nem érzem szükségét az ekinek, de egyszer elek, 2 alkalomtól nem lesz bajom-foleg nem ennyitől-. Másnap kicsit összement a férfiasságom, és bűntudatom volt, becsaptam önmagam, azóta mar megnyugodtam, hogy nem olyan nagy cucc ennyi mennyiségben.

Szerintetek?



2019. jún. 7. 15:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Semennyi mértékben nem tesz jót. Ha alapból nem volt jó élmény,minek erőlteted? Hogy menő legyél? Ha inni jobb,akkor igyál. Azt legalább tudod miből van, mennyit bírsz és milyen hatással van rád és legalább legális! Ezeket a sz.arokat felejtsd el.
2019. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem mondtam h nemvolt jó. Jó volt, más mint a pia. De nem jobb. Nem erőltetem, csak megegyszer kipróbálom. Azon enis gondolkodtam mar, hogy bármit tehetnek bele. Nem,ha azért fogyasztanám hogy "meno" legyek akkor már rég kipróbáltam volna:) egyébként köszi a gyors valaszt
2019. jún. 7. 15:09
 3/21 anonim ***** válasza:
35%
Ok. Csak a még egy-ből aztán még több lesz. És igen. Szintetikus szar. Egyszer kapj valami szemetet aztán leáll a májad,veséd..vagy simán rosszul leszel,kórház és mivel illegális cucc úgy rendőrségi eljárás is lehet belőle. Ehhez nincs kedved gondolom.:)
2019. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nemlesz tobb. Van onkontrollom. Azért nemis vettem be semmit soha. Egyébként fura, de a körömben akik szednek( sokkal régebb ota) nem okoz tüneteket. Egyikse volt kórházban, stb. Nem panaszkodnak. De sztem is van vmi hátulütője , De Nem fix
2019. jún. 7. 15:23
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Ha lenne önkontrollod, akkor ki sem próbáltad volna. Nem hogy másodjára is ki akarod. Neked nincs egyáltalán önkontrollod
2019. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Egyszeri vagy kétszeri használat esetén a fő kockázat az anyag megbízhatatlansága. Mivel nem legális forrásból szerzed be, nem megy át a szer olyan szigorú ellenőrzésen, mint a patikai gyógyszerek mondjuk. Kicsi a valószínűsége, hogy pont most hoznak egy hamis szériát amitől tényleg komoly bajod lesz, de nem nulla. A te döntésed, hogy megéri-e a kockázatot.
2019. jún. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

5 os, te magadat sem ismered , nemhogy engem.

Jó a szövegértelmezésed.


Köszi 6os:)ment s zöld kez

2019. jún. 7. 15:43
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Kétféle ember van: valaki meg tud állni ha kell, valaki nem. Alkoholt is sokan isznak, mégse lesz mindegyikből alkoholista.
2019. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%

Magamat? Ez honnan jött le?


Mellesleg ez a foglalkozásom, hogy ilyen lúzerekkel kell foglalkoznom, mint te. De nyilván jobban tudod, drogos kis nyomi ;)

2019. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Drogos kis nyomi🤣🤣azaz

Es mesélj, mióta foglalkozol magaddal?

2019. jún. 7. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!