Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ennyi idő alatt rászokhattam...

Nessy25 kérdése:

Ennyi idő alatt rászokhattam a frontinra?

Figyelt kérdés
Három hónapra eljöttem távol az otthonomtól, irattam fel frontint a dokival, amit alapból nem szedek. Pár napja eléggé szorongtam, és csak feleket vettem be, összesen kb négy tablettát egész nap. 0.25-ből. nincs benne rendszer, ha kicsit feszültebb vagyok a munkába bekapok egy felet, úgyhogy csak megsaccolni tudom, hogy négy. Kb két hete szedem, először csak lefekvéshez, de elég stresszes volt a munkám, meg honvágyam is volt, szóval feleket vettem be. Ez már súlyos gyógyszerfüggőség? Milyen elvonásra számíthatok, illetve mennyi idő után jön elő? Ihatok egy fél frontinra 1-2 sört?

2019. jún. 9. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Sör nem ihatsz ra ez tuti. A masik meg ha tényleg 4 szemet vettél be ettől meg nem, szokott hozzá annyira a szervezeted. A függőség fejben kezdődik ha mindig ehhez szaladsz mert nem tudod a gyógyszer nélkül megoldani a problémát mar az vagy és később majd egyre többször egyre nagyobb adagokban nyúlsz hozza hogy a stresszt kezelni tudd. Bar nem kezeled csak a pillanatnyi állapotot az okot nem. Javaslom hogy a gyógyszer helyett menj pszichológushoz és a valódi problémát kezeltesd ne a frontit szedd arra hogy felold a stresszt.
2019. jún. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma csak egy fel szemet vettem be, pont azért hogy ha esetleg úgy adódik ihassak rá, mert ma elmegyünk.. fél szem 025.re ihatok egy sört?
2019. jún. 9. 08:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztató minek van?
2019. jún. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt sajnos nem hoztam magammal.
2019. jún. 9. 09:12
 5/7 anonim ***** válasza:
6-7 óra múlva óvatosan ihatsz egy 0,25-re. S szó sincs függősségről...
2019. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
abbol is csak fél volt:) köszi a válaszokat.
2019. jún. 9. 09:55
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Google is minek? Teljesen meglepő módon publikus a betegtájékoztató, és mit ad Isten, szedése alatt tilos alkoholt fogyasztani. Gondolom ezt azért sikerül megérteni valahogy.

2019. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!