Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok akiknek vastagabb a...

Lányok akiknek vastagabb a combjuk, ti mivel védekeztek az ellen, hogy nyáron ne dörzsölödjön ki ott, ahol összeér?

Figyelt kérdés
Nekem vastagabb combjaim vannak és ahogy járok ugye összedörzsölödnek. Télen nem okoz problémát, de nyáron ugye bőr ér a bőrhöz és izzadok is kicsit meg minden és kipattogzik. Mit tudnék tenni ellene?
2019. jún. 10. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
2%

Mióta van ez a problémád? Mindig combosabb voltál?

Ugye a triviális, de nem túl népszerű válasz az az, hogy próbálj lefogyni... Addig is meg utólag rá hintőpor. Vagy próbáld ki, hogy milyen fajta cipőben mozogsz automatikusabban szélesebben (magassarkú, sportcipő, stb). Vagy próbálj találni egy jól szellőző harisnyát. Illetve amit még próbálhatsz, hogy nap közben gyakran megtörlöd nedves kendővel (valószínűleg az antibakteriális jobb lesz a célra). De ha nem nedves törlőkendő, hanem puhább zsebkendő, az is jó lehet. Esetleg ha van lehetőséged, görkorcsolyát is próbálhatsz, hátha azzal jobban szétfele tolod a lábaid, combjaid.

2019. jún. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen gondom pedig összeérnek a combjaim, talán csak szerencsés vagyok. Válassz kicsit hosszabb nadrágokat amik a kényes részt takarják.

Szoknya alá pedig lehet vásárolni csipkés combvédőket, ha esetleg kivillan olyan mintha combfix lenne de a harisnya nélkül így nem sül be az ember. Tigh bands néven találsz aliexpressen prszáz forintért :)

2019. jún. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mindig is "combosabb" voltam de egyébként nem vagyok pufi meg semmi szóval nem hiszem hogy fogynom kéne, mert még 50 kilósan is összeértek (és most se vagyok sokkal több), de amióta az eszemet tudom ilyen.

Hintő port és deót is próbáltam már, meg volt hogy leragasztottam sebtapadszal, de az se működött, a cipö se számít (volt balerina, magassarkú, edző, papucs)

Viszont befelé járok, szerintetek lehet annak is köze hozzá?

A harizsnya egyébként magában nem jó, nem elég vastag meg csúszkál és gyakorlatilag ugyan az történik mint mikor nem viselem.

Azt a combvédőt meg most próbálom majd, de ugye azt se olyan jó mindennap, állandóan hordani. :(

Köszönöm azért a válaszokat :)

2019. jún. 10. 02:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Bőrápoló krém
2019. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem használ :(
2019. jún. 10. 23:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is ez a problémám. Fürdés után vékonyan bekenem sudocremmel. Kizárólag térdnadrágban, szoknyanadrágban járok, mert egyébként borzasztó fájdalmas.
2019. jún. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De negyven fokban a térdnadrág még rosszabb akkor inkább szenvedek XD
2019. jún. 21. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!