Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ízületek védelmében glükózamin...

Ízületek védelmében glükózamin, kondroitin, msm, kollagén, hialuronsav, kurkuma, zöld kagyló. Mennyire hatásosak?

Figyelt kérdés

tudom unalmas a téma, de interneten sok mindent olvasni hogy jók ill. nem érnek semmit (sokan tanácstalanok miután olvasgatnak)

anyumnak (70 éves)most jelentkezett a probléma

kíváncsi lennék a véleményetekre

mivel lehetne enyhíteni a panaszokat?


2019. jún. 10. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én ugyan fiatalabb vagyok, de jó pár hónapja fáj a térdem. Sokáig nem vettem semmit, míg 3 hete a Proenzi expur 3at.Elvileg 6 hét egy kúra, de 2 hét után lényegesen jobb a térdem. Én tudom ajánlani, érdemes megpróbálni. Glükozamin, msm, kondroitin van benne.
2019. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezek jó hatóanyagok, csak érdemes természetes alapúakat, minőségieket választani.Nekem a glükozamin- és kondroitinszulfátot és MSM-et tartalmazó aloe vera ital vált be, mellé izületi olajozóként a hyaluronsav , gyömbér és kurkuma kombináció.Ha be vannak gyulladva az izületek, akkor érdemes halolajat is fogyasztani.Ezekkel sok jó tapasztalat van az ismeretségi körömben is.Ha esetleg érdekel, akkor emailben tudok pár tapasztalatot is küldeni, amikből az is kiderül, hogy mennyire hatásosak.

Jobbulást anyukádnak!

2019. jún. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!