Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a fülem és a halántékom,...

Fáj a fülem és a halántékom, mitől lehet (többi lent)?

Figyelt kérdés

Pár napja elaludtam délután és amikor felkeltem, fájt a fülem és narancssárgás fülzsir is folyt egy kicsit belőle, de mostanra az már elmúlt. Nem tulajdonítottam neki nagy szerepet, nap közben szinte nem is fájt, esetleg néha pár percre éreztem, de nem sűrűn. Most viszont óránként rátör a fülemre egy ilyen lüktető érzés és enyhén fáj. Eltelt egy kis idő, amikor elkezdett fájni a halántékom ugyanúgy a bal oldalon. Azóta sem csillapodik. Van köztük összefüggés?


Persze a héten elmegyek fül orr gégészetre, de attól még jó lenne képben lenni, mégha minimálisan is. Vattát tettem a fülembe, baj ha estére bent hagyom?


Meg már az is megfordult a fejemben, hogy pár nappal a fülfájás kezdete előtt kaptam agyhártya gyulladás elleni oltást. Nem hinném hogy köze lehet egymáshoz, de a fejfájás miatt talán mégis. Az orvos is mondta, hogy előfordulhat, hogy belázasodok tőle.



2019. jún. 12. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van. Nyáron elég gyakran begyullad. Nekem faggyumirigy gyulladt be, es gennyesen folyik
2019. jún. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most reggelre megint elmúlt. Őszintén szólva ilyenkor feleslegesnek érzem hogy elmenjek orvoshoz, de jobb a békesség. Mert amikor fáj akkor viszont nem tudk másra koncentrálni.
2019. jún. 12. 08:38
 3/3 A kérdező kommentje:
Most másnap sem fájt egészen mostanáig. Miért mindig este kezd el?
2019. jún. 12. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!