Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg túlzás pénz megfogása...

Tényleg túlzás pénz megfogása után kezet mosni?

Figyelt kérdés
Egy másik kategóriában olvastam erről és állítólag ez beteges... Én el sem tudnám képzelni, hogy egy annyira piszkos dolog után ne menjek el kezet mosni. Bolt után is az első, hogy megmosom a kezem és csak utána pakolok el.
2019. jún. 12. 12:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alap a kézmosás pénz megfogása, bevásárló kocsi megfogása, közlekedési eszközök után, stb.
2019. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

10., hidd el van olyan is, hogy a kapaszkodót nyalogatják. Igaz, példaként írtad, de volt, amikor én szóltam a kb. 2 éves kisgyereknek, hogy ne nyalogassa a kapaszkodót. Ugyanilyen nyári melegben. Anyuka telefont nyomkodott, én meg nem tudtam megállni, hogy ne szóljak, mert azon aztán tényleg minden van. Anyuci felpillantott, és csak annyit mondott: hagyd abba, és tovább nyomkodta a telefont. Kisgyerek tovább nyalogatta, de úgy voltam vele, hogy ez veszett fejsze nyele, szóljon mégegyszer az, akinek két anyja van.

(#2 voltam)

2019. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jav.: #3 voltam. Elnézést.
2019. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
És mi van addig a 10-20-30 percig amíg nem lehet megmosni? Semmi komoly bajunk nem lesz a pénztől, már csak azért sem, mert van még vagy 100 féle fertőzőforrás, mégsem mosunk mindig kezet, tartjuk vissza a lélegzetet, koplalunk stb.
2019. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Addig mondjuk nem eszem kézzel, meg nem matatok a számban. Azért ennyi időt ki lehet bírni...
2019. jún. 12. 22:51
 16/16 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy azért a többség igényes magára.
2019. jún. 12. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!