Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek túlzás ez?

Mr.The Colonel kérdése:

Szerintetek túlzás ez?

Figyelt kérdés
Imádom a márkás ruhákat... Nem az a beállítottságú vagyok, hogy legyen 3 szekrény ruhám, hanem inkabb legyen másfél, de az legyen márka.. Elég durva összegeket költök ruhákra. Gondolok itt pl a 240ezres Trussardi kabatra, vagy a 80ezres Versace cipőre amit vettem nem reg...

2016. jan. 23. 13:00
 1/6 Bff tag válasza:
Szia nekemmis volt ilyen problemam es en azt a praktikát tudom ajánani hogy maximum 10000 ezer ft-ig vasárolj hidd el müködji fog.nekem nagyon sokat segitettek a baratok pl:kerestem egy olyan boltot ahol márkásnkinden de nem túl drága sok szerencset
2016. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Túlzásnak túlzás, de akármit mondhatok, lesz, aki leugat, hogy milyen igénytelen, a minőséget nem értékelő ember vagyok, hogy nem költök egymilliót egy táskára, vagy 20ezret egy fülbevalóra, etc...
2016. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*200ezret egy fülbevalóra
2016. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé túlzás. Még ha lenne is pénzem, nem költenék ennyit táskára, vagy cipőre. Persze, ha megteheted, oké, senkinek nincs joga beleszólni a vásárlási szokásaidba, öltözködésedbe.
2016. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
eN UGYANEZ VAGYOK CSAK FIUBA
2016. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha megengedheted magadnak, akkor nem túlzás. Ha hitelre veszed meg mindet, akkor túlzás.
2020. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!