Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon kivagyok...

Mit tegyek? Nagyon kivagyok lelkileg

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul érzem magam mostanában, azt érzem teljesen padlóm vagyok. Mindig csak a jövőn aggódok, a múltan kattogok.

Becsapott, hülyének nézett az akit nagyon szeretek/szerettem. Undorító módon beszélt velem. Az tanulmányaimmal is gondok vannak, nem úgy megy ahogy szeretném. Sokszor egyedül érzem magam (pedig vannak barátaim akikkel gyakran találkozok és mindennap beszélek) de ettől függetlenül így érzek sajnos.

Sokszor érzem azt, hogy semmi életcélom. Aggódok a jövőm miatt, hogy mi lesz ha elvesztem a szeretteimet, hogy egyedül fogok maradni és nem lesz jó és boldog életem. Nagyon sokat stresszelek.

Hogyan tudnék jobban lenni? :(

Tudom vannak ettől tragikusabb dolgok de most nagyon lent vagyok.

23/l


2019. jún. 12. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Igyál egy sört és hallgass valami jó pörös zenét, amit szeretsz! Akkor is ha nem szereted a sört.
2019. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ad egy mindenkinek a maga baja a legnagyobb.

Ad kettő,múltbéli hibáidból tanulj, összefutsz egy pasival aki megengedi az előzőhöz hasonló hangnemet akkor máris off-old es ne érdekeljen, hogy lesz-e másik, mivel tuti lesz.

Ad három a halál idejét senki nem tudja. Az élethez tartozik, ezen feleslegesen aggódsz. Itt az ideje eljön.

Tanulmanyaidra figyelj a legjobban mivel, pasi elhagyhat ezer is, meg te is elhagyhatsz ezret, de képzetség nélkül nagyon nehéz könnyen boldogulni

Jó tanács amit nem muszaj megfogadnod, kezdj el sportolni, akár csak ugrókötelezni napi szinten X-szer, rászánod magadat akkor minden egyes nap szakíts időt arra a testmozgásra, máris más gondolatokra jutsz :-)

2019. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

"Tanulmanyaidra figyelj a legjobban mivel, pasi elhagyhat ezer is, meg te is elhagyhatsz ezret, de képzetség nélkül nagyon nehéz könnyen boldogulni"


Ehhez azért azt hozzáteszem, hogy ki lehet fogni olyan pasit is, hogy a nőnek utána élete végéig tulajdonképpen dolgozni sem kell, tehát tök mind1 abban az esetben mit tanult előtte. Talán inkább azt ajánlom, hogy mérje fel az esélyeit jól, hogy mire képes az életben. :)

2019. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyit tudnék írni ehhez,pont most láttam egy könyvet ami az idősíkokkal foglalkozik,biztos segíthetne neked, leszek annyira pimasz,hogy csak a problémádnak a kulcsát mutatom meg és ha tényleg annyira aggaszt akkor biztosan utána fogsz nézni a megoldásnak.


Rosemary Sword-Philip Zimbardo - Időperspektíva-módszer a gyakorlatban

2019. jún. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves #3 igen kilehet fogni olyan pasit is, akkor teljes mértékben ki van szolgaltatva a nő a pasinak es csak aranykalitkaban él, van pár ilyen női ismerősöm, ezeket a nőket csak addig tartják ameddig ugy neznek ki ah. azt csinalják amit mondanak neki es ha valami nem tetszik akkor szia es utana mihez kezd ?
2019. jún. 13. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!