Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudok...

Mit tegyek ha nem tudok aludni? Illetve ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Hétfő este lefeküdtem időben aludni de csak forgolódtam, nem éreztem magam álmosnak és 4kor sikerült csak elaludnom, 11kor keltem fel.

Következő este szintén nem tudtam elaludni hiába próbáltam, többször fel is keltem mászkálni de teljesen ébernek éreztem magam, reggel 6kor aludtam és 8ig aludtam, utána nem tudtam már, gondoltam meg sem próbálok akkor napközben aludni legalább majd este akkor időben el fogok aludni mert biztosan fáradt leszek, hát itt van már lassan éjjel 2 óra de még mindig ébernek érzem magam :(


2019. jún. 13. 01:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát először is ne nyomkodd a telefonodat. Dobj be egy felest, tegyél be valami meditációs zenet és lazulj.
2019. jún. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A felest már próbáltam és nem segített :(
2019. jún. 13. 02:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a nagy meleg is rátesz egy lapáttal...
2019. jún. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!