Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért van az ha ép akarok aludni és már majdnem alszom akkor mindha ki rázna a hideg? Vagy nem is tudom mi hez tudnám hasonlítani

A hátam tól jön és olyan nagyon gyorsan elmegy az érzés, kb 3 másodperc az egész 1 pontol indul ki és az egész testemen átmegy, nagyon sokszor történik ez velem kb minden 3-4 nap, mitől lehet? Valamilyen betegség? Vagy mi ez? Ha valakinek van valami hasonló élménye vagy valami, akkor írjon, előre köszönöm a értelmes válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: betegség, alvás, probléma, gyors ébredése, fura betegségek

jún. 12. 16:20  Privát üzenet  

A válasz
Miota tart? Esetleg stressz? Ha nem akkor idegrendszeri vagy gerinci eredetű.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 12. 16:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Múlt évben februárban kezdődött az egész, viszont után abbamaradt kb 3 hónapra és után újra. Amikor először történt meg úgy fel ijedtem hogy olyan gyorsan felületem ahogy csak tudtam, nem tudom szavakba önteni hogy pontosan milyen az a érzés, de nagyon kellemetlen és pont mikor már majdnem alszom akkor történik meg.

# 2/2Időpont jún. 12. 23:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mire figyeljek ha hideg valaszokat akarok adni?
Ausztráliába akarok költözni, mert elegem van ezekből a hideg napokból. Más is így van vele?
Hideg vízben lehet mosni? Csak kézzel akarok néhány egyszerű pólót kimosni, nem piszkosak csak izzadtak.
50 cm 4 ütemű robogó, hidegben pöccre gyúl, de mihelyst el akarok indulni vele, bedöglik! Néha a fordulat is leesik olyan 1000-re, és akkor azonnal bedöglik. Ez csak gyújtáskor....
El akarok kezdeni futni, itt mifelénk 3-6 fok van. Félek hogy beszívom a hideg levegőt és megfázok és akkor lebetegszem. Nincs valami ötletetek?
Sikerült étolajat fröccsentenem a szemembe reggel, de még mindig alig bírom kinyitni, akkor is majd besz@rok és elég vörös. Kimostam hideg vízzel. Megéri megnézetni vagy simán...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!