Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van pszichotikus/hallucinációs...

Van pszichotikus/hallucinációs élményed? Élsz szerekkel vay próbáltad már? Miriszticinre (hallucinoén) rászokás?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 16:50
 1/5 A kérdező kommentje:
hozzáteszem, fontosak lennének a válaszok.
2010. júl. 8. 16:55
 2/5 anonim ***** válasza:
68 db beszámoló külömböző hallucinogén, vagy pszichedelikum használatáról magyar nyelven: [link] Misztirizé az a szerecsendió nem? nem fogja bírni a gyomrod. hallucinogénekre szerintem nem lehet rászokni, mert a használat után kialakul a szervezetben egy hosszabb rövidebb idejű tolerancia a szerrel szemben.
2010. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem élek semmilyen szerrel, de egyszer tettek valamit a piámba... hát szürreális élmény volt és kórház lett a vége. Hogy tud az ember annyi baromságot képzelni maga köré, azt ma sem értem. :S


Amúgy a láztól szoktam mindenfélét hallani meg látni magam körül, ha 38 fok fölé megy a lázam, mindig kórház lesz belőle. :(

2010. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is lázasan szoktak lenni zsibbadós érzéseim, piától még sose hallucináltam. :D

Egyszer kipróbáltam a füvet de semmi hatást nem vettem észre, mintha csak sima cigi lett volna.

2010. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyszer kocsmából haza fele láttam egy űrhajót.Vagy igaz volt vagy vki tett vmit a piámba.
2010. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!