Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek meddig csinálhatom...

Szerintetek meddig csinálhatom így a rászokás veszélye nélkül? Eddig csak buliban szívtam, de az elmúlt héten suli után is elszívtam 2-3 szálat más-más napokon.

Figyelt kérdés
Meg tudom állni, hogy ne gyújtsak rá (még legalább is) de néha egy héten 2-3 alkalommal jól esik rágyújtani. Ezt a mennyiséget nem is tartom soknak, többet meg nem akarok szívni, mert egészségtelen büdös szar az egész... Minden csak akaraterőn múlik? 16/f
2012. márc. 23. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos, rá fogsz szokni, észre sem veszed, és kész. A nikotin a legaddiktívabb dolog, veszélyesebb, mint a heroin vagy a kokain. A heroint ugyan nem próbáltam, de tuti igaz!
2012. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Így igaz. Ne tedd többet, mert egyre több lesz az a 2-3 szál.
2012. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8éve cigizek, van amikor egy nap alatt elnyomok egy dobozzal, van hogy 2-3 szál/nap, de van hogy 2 hétig nem gyújtok rá. nekem kedvfüggő.
2012. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Akaraterőn és önfegyelmen múlik.

Ha a jövő héten is rá fogsz gyújtani suli után gyújtani, rá fogsz szokni.

Nem lenne jó ha így járnál.

[link]

2012. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom,hogy ne kísérletezz magadon,inkább hanyagold azt a pár szálat is,ha nem akarsz rászokni.Mindenki így kezdi,először keveset szív,egy idő után pedig azon kapja magát,hogy megőrül,amikor nincs cigi.A leszokás egy gyötrelem,ne akarj keresztül menni rajta.
2012. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a gond, ha minden héten ezt csinálod szokás lesz belőle, és a szokásból nagyon könnyen lesz rászokás...
2012. márc. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát.igazándiból emberfüggö, ki szokik rá ki nem.volt ismerösöm aki 2 nap alatt rácuppant úgy hogy most is bagózik, a másik meg hogy a "több lesz és többet szivsz" ugyanigy van. én 5 éve cigizek kb, pontosan ugyanannyit szivtam 5 éve is mint most.tehát kijelenteni hogy te többet fogsz szivni és kész , nem lehet...am meg ha szerinted annyira szar és ezen forogsz hogy rászoksz-e akkor miért foglalkozol vele?jajh.
2012. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Van egy rossz hírem. Már rá vagy szokva. Különben ocsmány szokás, különösen nőnél. Kislánynál, ami még te is vagy, ott meg pláne.
2012. márc. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na meg bírtad állni?
2012. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nikikke1990 válasza:

Én is pont így szoktam rá!

Elég fiatalon!!

15 évesen először csak buliban szívtam.Észre sem vettem de kb.10 szálat elszívtam.utána pedig már 2-3 naponta szívtam pár szálat.Nagyon rászoktam a cigire!

Ez volt 2005-ben (mikor még a cigi is olcsóbb volt)

2006-ban pedig már olyan sokat cigiztem hogy egy nap elment egy doboz.

Szerencsére már nem szívok olyan sokat.Naponta kb.5szál.

De az is pont elég.

Én azt tanácsolom hagyd abba,én is így szoktam rá!

A cigi is elég drága,szerintem csak pénzkidobás naponta 700 forintot kidobni!:(

2012. júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!