Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok a lábamra?

Mit ajánlotok a lábamra?

Figyelt kérdés

Fociztam ma, Rosszul léptem és a lábfejem külső részére érkeztem. Fáj a kis lábújjam alatt a csontos résznél, rá csak ugy tudok állni, hoyg nem teljes testsúllyal. Mit ajánlotok, hogy elmúljon.

Nem szándékoztam elmenni rötgenre mert éppen hogy be van dagadva és csak akkor fáj ha állok és sétálok vele.



2019. jún. 13. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor volt velem ilyen mikor még nem jobb helyeken játszottam, engem volt hogy letaposott egy ~100 kilós szélső és 4 napig ugyanazt éreztem amit te, akkor azthittem az a jó ha flectorral kenem és sántítgatok

Ma kicsit jobban megy az “orvosibb” oldala ennek, így este pihentesdd de próbáldd meg minél hamarabb használni, ha jó a vérkeringés hamarabb lemegy a duzzanat

Ennyiből ítélve nem kell röntgenre menned vele csak kicsit beduzzadt, kitartást 🙂

2019. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jeges víz.

Flector por. Napi 2X.

2019. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eléggé be van dagadva... és nem nagyon tudok ugy lépni, hogy ne fájjon, de megpróbálom pihentetni.
2019. jún. 13. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Először rossz de hamar jó lesz és hozzászoksz az ilyen esetekhez😅
2019. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most reggelre belilult az egész... talpam meg a labfejem is
2019. jún. 14. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!