Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » (Undi téma). Közterületen...

(Undi téma). Közterületen véletlen kukacos fekáliába léptem. Lehet baj?

Figyelt kérdés
Elég abszurd a történet...Épp haverokkal vágtunk át egy park szerű, füves részen, amikor én váratlanul beleléptem valamibe. Egyszerű kutya ürüléknek gondoltam, de mikor megneztük, inkább tűnt olyannak, ami embertől származik (!),és néhány fehér kukac maszkalt közte..:SS A nagy melegre való tekintettel papucsot viseltem, de nem érintkezett a lábammal a termék. Egyik haverom beszaladt a közeli boltba hypoért és vízért, azzal "öblíttettük" le...de nagyon parazita fóbiás vagyok, és félek, hogy mi van, ha valahogy behoztam petéket a lakásba vagy valami, és elkapom...:(( Egyik baratom azzal nyugtatott, hogy nem tűnt frissnek és a meleg idő miatt "teremtel meg" benne, de nem igazán hiszem, hogy van...Kérlek titeket, világosítsatok fel, segítsetek! Azóta is pánikrohamhoz közeli állapotban vagyok a félelemtől...:(
2019. jún. 14. 20:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibakert, nagyon zaklatott vagyok...
2019. jún. 14. 20:33
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,ne félj! Azok a kukacok szerintem utólag kerültek bele a végtermékbe, úgy hogy a legyek beköpték. Én egyszer véletlenül, olyan fasírtott ettem,amit a légy beköpött.. utólag vettem észre,és nagyon megijedtem,meg undorító is volt,direkt hánytam,elmentem orvoshoz,adott gyomor és bêl fertőtlenítő tablettát,és azt mondta nem lesz semmi baj,ez bárkivel előfordulhat,a gyomorsav szétmar mindent,bajt nem tud okozni. Neked sem lesz semmi bajod.
2019. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!