Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bütyök előbb-utóbb mindenkinél...

Bütyök előbb-utóbb mindenkinél kialakul a nagylábujjnál? Ha igen, kb hány éves kor körül alakul ki? És mitől függ?

Figyelt kérdés

Láttam egy nőt, kb 40 körül lehetett, akkora irgalmatlan nagy bütyke volt, hogy az valami hihetetlen.

Egy nyári szandál volt rajta, aminek a pántjai pont körülölelték a bütyköt, olyan volt, mintha épp így tervezték volna, hogy előtte és mögötte elférjen.

Elképzelni nem tudom, hogy ez hogy tud beleférni egy normál cipőbe, hiszen nagyon kiáll a láb vonalából.


Ez hajlam, örökletes, vagy idővel mindenkinél kialakul?

Mikor kezd el látszani, ha nekem is lesz ilyen?

Hogy tudnak cipőt hordani ilyen lábbal?



2019. jún. 15. 13:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nálam semmi, csak a nő, akit láttam a buszon... kicsit megijesztett, hogy nekem lehet-e.
2019. jún. 16. 21:35
 12/15 anonim válasza:
Te hány éves vagy?
2019. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
33
2019. jún. 18. 05:51
 14/15 anonim válasza:
Ha feltöltesz egy képet a lábadról az alapján meg lehet mondani hogy van-e kialakulóban
2019. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem már 14 évesen is elég bütykös volt l.
2019. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!