Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A párom személyi edző. Edzheti...

A párom személyi edző. Edzheti-e ezt a hölgyet?

Figyelt kérdés
Szóval nem régiben megkereste őt egy hölgy, aki azt mondta, hogy nem règiben mellràkot diagnosztizàltak nála, amit sikeresen eltàvolítottak, de sajnàlatos módon csak mostanàban vettèk észre azt, hogy a hölgy betegsège àttètes, a csontvelőben. Edzeni szeretne, azonban a párom bizonytalan és fél, nehogy nála legyen rosszul. Szóval az a kérdésem, hogy edzheti-e könnyű gyakorlatokkal(például kis súlyokkal)? Mert súlyzós edzèst szeretne végezni a nő.
2019. jún. 19. 01:09
 1/4 A kérdező kommentje:
40 év körüli nőről lenne szó.
2019. jún. 19. 01:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Személyi edzőként fel kell hogy legyen készítve elsősegélynyújtásra. Azért nem csak egy betegség miatt hanem ha valami olyan baleset lesz edzés közben akkor el tudja látni még ki jön a mentő. De egyébként ha nem szeretné nem kötelessége elvállalni ezt az edzést mert sajnos benne van a pakliban hogy nála is rosszul lesz.
2019. jún. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kötelessége, de nagyon szeretne a hölgy edzeni, és nem akarja megsèrteni azzal, hogy azt mondja, hogy nem vàllalja el, így is elég nehéz neki nyilván, nem még ha megkülönböztetèsben rèszesül.
2019. jún. 19. 09:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Értem hogy szeretne edzeni de mivel tudatában van a párod a betegségének legyen minden rosszra felkészülve. Most nem kívánom én senki halálát de készüljön fel arra az eshetőségre is hogy éppen edzés közben lesz olyan rosszul hogy már késő. Ha erre fel van készülve akkor vállalja csak el.
2019. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!