Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Monuraltól hasmenés?

Monuraltól hasmenés?

Figyelt kérdés
2 adag Monural szedése utáni reggeltől hasmenéssel küzdök. Ennek 6 napja. Háziorvos szerint a monural nem okozhat hasmenést (pedig antibiotikum), úgyhogy kértem széklettenyésztést, de míg érkezik az eredmény érdekelne, hogy másnál okozott ilyen tünetet a Monural?

2019. jún. 19. 19:16
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Nekem is ilyen problémám van, tegnap ittam meg az első adagot, és nekem is hasmenésem volt már reggel. Ez előfordulhat, de mivel ez enyhe antibiotikum, szerintem nincs ok az aggodalomra. Probiotikumot azonban érdemes ilyenkor megpróbálni, például a Normaflore-t.

2019. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nálam ugyan úgy hasmenést okozott, szinte rögtön. Nekem reggel kellett bevenni, mert reggeli első vizeletből kellett vinnem tenyésztésre és csak utána vehettem be.

Borzasztó erős, görcsölős hasmenésem lett. Szedek probiotikumot meg diétázok (főtt krumplin meg pirítóson élek), de 3. napja sem enyhülnek a tünetek.

Mondtam a háziorvosnak, hogy ez a helyzet, annyit mondott rá, hogy biztos nem attól van. Hát szerintem meg nagyon is attól.

Neked elmúlt azóta? Hány napig küzdöttél vele és mi segített leginkább?

2020. márc. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!