Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Személyes ajándékötlet 50....

Személyes ajándékötlet 50. születésnapra?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami egyedit anyukám 50. születésnapjára a tárgyi ajándék mellé. Gondolok itt olyanra, hogy fotókönyv, kis üvegben "Azt szeretem benned, hogy..." gondolatok a rokonoktól, ilyesmi. Sajnos anyukám már a rokonság minden tagjának ellőtt valami hasonló kreatív ajándékot a kerek születésnapokra, így már semmi nem jut eszembe :(
2019. jún. 20. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
En ilyen fotokonyvnek nem orulnek,negyvenes vagyok. En meno ruhaknak,taskank,ciponkorulnek,vagy ikeabol ajndeknak.
2019. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Thai masszázs ajándékutalvány.
2019. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem eleg volna a meno ruha is,nem kell hozza szemelyes fotokonyv ,meg rokonoktol gondoltaok,de ertem,hogy miert akarod amugy. Hogy mas legyen,mint a tobbi ,nem kerek szuletesnap.

Egy nonel inkabb ne hangsulyozd ki,hogy hanydik! En akkor orulnek,plane ,hogy otvenedik,az nagyon durva fordulo egy nonel,a legdurvabb. Szerintem nrm is kene arrol beszelni,hogy hanyadik,ki se kene mondani az 50- es szamot!😁 Nem viccelek.

2019. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tamadt egy otletem. Mi lenne,ha valodi nagy vilagmarkatol rendelnel neki meno cuccot,net-a- portertol pl. En annak orulnek. Ingyen vissza lehet kuldeni,ha nem tetszik,nem jo a meret. Pl. Ugyanabbol a bluzbol rendelsz tobb meretben,plusz szoknyabol is ,esetleg taskabol is vagy haromfajtat es mondod anyukadnak,hogy ezekbol egyet valaszthat,amelyik tetszik es jol is all.a tobbit ingyen vissza lehet kuldeni.

Ez kb.olyan minimum egymillio biztos lesz,de megbizhato a ceg valoban visszakuldik a penzed,en mar rendeltem tobbszor toluk.

Vagy ha nincs likvid egymilliod, rendelj toluk fehernemuket neki,azok kevesebbol kijonnek. En,ha rolam volbna szo,ennek orulnek.

2019. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úristen.... Remélem a 4. hozzászóló (gondolom ő volt az 1. és 2. is) nem gondolja komolyan... Nem értem miért kell szétoffolni egy teljesen normális kérdést. Mondom, a tárgyi ajándék MELLÉ szeretnék valami értelmes és értékelhető személyes ajándékot.
2019. jún. 20. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!