Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol lehet fekete a szekletem?

Mitol lehet fekete a szekletem?

Figyelt kérdés

Valakinek volt mar igy?

Marcius 31.-en volt csaszarom utana atlagos volt a szekletem de kb 3-4 hete fekete szinu. Keszulok orvoshoz menni de egyenlore a babamat nincs kire bizni igy elorelathatolag nemtudom mikor kerulok el a dokimhoz. Szerintetek? A neten nem akarok tajekozodni mert irnak mindenfele hulyeseget igy inkabb szemelyes tapasztalatokra lennek kivancsi.


2019. jún. 22. 14:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ember, vérszegénységre vastablettát adnak a legtöbbször.


Szóval mi a neve annak a .... gyógyszernek amit szedsz vérszegénységre, kinyögnéd végre, hogy lehessen segíteni értelmesen?

2019. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

De érted, van benne minimális vas van benne.


például:


"Tisztelt Dr. Úr! 15 hetes terhes vagyok.Vas és Folsav szerű gyógyszert is szedek, ami neve Neo- Ferro Folgamma. A székletem szine megváltozott fekete szinű lett.De ez benne is van a betegtájékoztatójában a gyógyszernek.De mi lehet az oka a fekete székletem van? Meg az hogy a fekete székletembe találtam fehér szinű nyálkás valamit.Bajt jelent? Mit tanácsol? Előre is köszönöm. Üdv: L. Szilvia

WEBBeteg szakértő válasza a széklet témában


Kedves Szilvia! A vastartalmú tabletták fogyasztása feketére színezi a székletet, ez okozza a problémát, hiszen ezt ön is írta, ez teljesen természetes, az oxidált vas sötét színű. A nyálka mennyisége számít, hogy kóros dologról van-e szó. Kevés nyálka normális, a bő nyálkás széklet fertőzésre utal, ez esetben keresse fel háziorvosát. "

2019. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mar nem kell segiteni mert a dokimmal lebeszeltem :) igen van vas benne mint mindegyikbe de nekem nem szimpla verszegenysegem van sajnos...a normalisabbaknak koszi mindent :) az orvosnak keszuloknek pedig csak annyit hogy ne doktoraljanak ha nem tudnak valamit hali :D
2019. jún. 23. 20:43
 14/14 anonim ***** válasza:

Szóval mégis csak ettől volt.


Ha telefonon sikerült lebeszélni.

2019. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!