Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szules ota meg egyszer se...

Szules ota meg egyszer se jott meg, fiam lassan 2 eves. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Lassan 2 eves a kisebb fuam,meg szopik igaz.aggodok hogy meg szules ota nem jott meg.
2019. jún. 24. 07:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már normális b#szki?

Amerre Te laksz nincsenek orvosok, nőgyógyászok?

2019. jún. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem jársz nőgyógyászhoz?
2019. jún. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
6 hetes kontrol ota nem voltam meg nogyogyasznal.olyat is hallottam hogy ha szoptat meg valaki akor addig nem jon meg.a kisebil fiammal mikor terhes lettem ugyanugy szoptattam a nagyobbik fiam,s szules utan 4 honap mulva jot meg.utana ra 2 honapra.tehat akkor menjek orvoshoz?nem szeretnem ha komoly problemam lenne.pl ciszta.ja es csaszarral szultem mindkettot
2019. jún. 24. 09:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz mert hogy évekig nem jött meg az nem normális
2019. jún. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Alapból évente kéne ràkszűrésre járni. Felelőtlen vagy, menj el minél hamarabb, nem normális.
2019. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jo igen igazatok van.csak igy kisgyerek mellett nehez is.de addig vegulis anyunak tudok szolni hogy figyeljen gyerekekre.nem szeretnek problemat.akkor egyuttal rakszurest is megcsinaljak
2019. jún. 24. 09:30
 7/10 A kérdező kommentje:
Kertem is idopontot,szerda delutanra adtak idopontot.remelem hogy nincs problema,nem azert nem jott meg eddig
2019. jún. 24. 09:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha még szoptatod, előfordulhat. Teljesen mindegy, hogy az előző gyereknél hogy volt.

De persze nem árt egy vizsgálat, jobb kizárni ez esetleges problémákat. Addig is ne parázz, ha szoptatsz még, valószínűleg attól van!

2019. jún. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen valoszinu h szoptatas miatt van.azert jobb kizarni a problemat.biztos rakszurest is csinal,bar azt a vizsgalatot nem szeretem.de muszaj
2019. jún. 24. 10:35
 10/10 A kérdező kommentje:
Na voltamnorvosnal.minden rendben.latja hogyblezd vastagodni a megnyalkahartya.4,7mm.tehat par heten belul megjon.6 het mzlva menjek vissza kontrollra,ha megjon,ha nem.elvileg akkor ha vastagszik mehnyalkahartya akkor megfog jonni.
2019. jún. 26. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!