Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért mondta azt egy pszicholó...

Miért mondta azt egy pszichológus, hogy nem vagyok alkalmas a munkára?

Figyelt kérdés
9 éve ennek tanultam eljött az idő, hogy menjek dolgozni de amikor jelentkeztem behívtak egy pszichológushoz egy beszélgetésre és egy hét múlva vissza hívnak, hogy nálam antiszociális és pszichopata személyiség zavar tünetei látszanak rajtam ezért elutasították és alkalmatlan vagyok a munkára. Nekem valóban van olyan problémám, hogy nem érzek empátiát, de nem tartom magam ilyen betegnek és nem is nagyon érdekel ha az lennék. De ilyen nincs, hogy ezért nem kapom meg az állást ennyi év tanulása utána. Kihez tudnák fordulni ilyen ügyben, szerintetek jogosan járt az elutasítás?
2019. jún. 30. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ott elutasítottak, akkor elutasítottak, próbálkozz máshol vagy kérdezz meg valakit, aki szakember. Hasznosabb, mint az, hogy most itt találgassunk ismeretlenül, távsegítséget nem nagyon lehet adni.
2019. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Máshova nem tudok jelentkezni mert ez egy olyan munka és gondolom benne vagyok valami adatbázisba, hogy én nem jelentkezhetek erre a munkára és azt még mondták, hogy nem tudták eddig észre venni a képző iskolába.
2019. jún. 30. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Szoval te szociopata vagy. Surgosen kezeltesd magad, mert szociopatak, pont mint te, nem erzik hogy bajuk lenne, pedig az empatia hianya komoly szemelyisegzavart jelent.


Fogalmam sincs milyen munkarol van szó, de en ae dolgoznek egyutt egy manipulativ, szocipotaval. (mert ez a ketto gyakran egyutt jar)

2019. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy rendőrnek tanultam ez idő alatt, de más pszichológus azt mondta semmi bajom, de lehet, hogy megtévesztem de ezt nem hiszem.
2019. júl. 1. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem erzel empatiat az bizony baj. Nagyon nagy baj. Plane rendorkent nem art ha van.


Ha kihallgatod, meghallgatod az aldozatot akit pl megvertek stb akkor vele szemben kozonyosen lepsz fel mert nem tudod aterezni a bajat, nem sajnalod hogy ilyen helyzetbe kerult. Szerinted ez normális?



Menj el orvoshoz es szedj gyogyszert

2019. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En multkor 4 ora alvassal sikerult bekolbaszoljak egy interjura, azt mondtak nem ilyennek tuntem az oneletrajzon. Azt mondtak talan legkozelebb..
2019. júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyesmit nem telefonon kell intézni. Kell kapnod - ha nem kaptál, akkor írásban kérj - egy írásos, részletes indoklással ellátott határozatot arról, hogy a pszichológus a munkaalkalmasságin alkalmatlannak talált. Ezt a határozatot meg lehet fellebbezni, rá lesz írva, hogy kinél, másik szakértői vizsgálatot kérve. Ha tényleg alkalmatlan vagy, akkor nyilván nem szabad ezt a munkát végezned, de ha nem volt megalapozott a szakvélemény, azt felül lehet bírálni.
2019. júl. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem erez empatiat. Ne fellebezzen, felesleges. Szociopata. Az ilyen kezeltesse magát, ez egy komoly betegseg.


A sorozatgyilkosok tobbsege szinten szociopata. Na persze ez nem azt jelenti hogy minden szociopata oli az embereket, de látszik hogy ez egy komoly betegseg, amit kezelni kell.

2019. júl. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha nem érzel empátiát menj politikusnak, fényes karrier áll előtted.
2020. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!