Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ennyitől megfog is halhat?

Ennyitől megfog is halhat?

Figyelt kérdés
Egyik barátom el határozta azt, hogy be akar venni egyszerre 2600ug lsd-t! Ebbe már meg is halhat ha jól tudom. 2500ug-nél indul pont az az adag ami már halálos lehet! Nagy lsd-s ő, már egyszer 1760ug-t be is vett előtte 1350 ug! Na meg el akar kezdeni gombázni is, már így elsőre 3g-vel akarja kezdeni. Úgy tudom egy átlag embernek 2g nagyon max 2,5g az az adag amit első használatra még “ajánlott” be venni! Bár neki nem tudom ennyi lsd után mit okoz. És egyszer azt mondta 23g-t akar be venni majd. Azt mondta dmt-zni is akar majd ezek után mégpedig abba is 4-5 ha lehet 6-7 slukkot is bele akar lőni. Inkább most is dmt-zne mint, hogy lsd! Még csoda, hogy nem ragadt abba a világba. Majd azt mondta akkor hagyja abba ha, kimaxolta ezeket a dolgokat! Mert ő az az ember aki úgy gondolja, hogy az életben egyszer mindent ki kell próbálni és ki kell maxolni. Igen, és még csak 23 éves. Abból a sok pénzből amit drogokra kőltött eddig, már simán ki tudott volna menni Görög,Spanyol vagy akár Amerikába is nyaralni. Na meg még 5 éve nekem azt mondta, hogy 5 éven belűl ő vesz egy Audi S7-et. Akkor még a drogok nem érdekelték max ha behívták spurozott meg füvezett néha. De eszébe nem volt az, hogy kokainozzon meg lsd-zen. Mégis tolja, még azt is kinézem belőle, hogy herozzon. Pedig már meglehetett volna kocsi jelenleg még egy A5-öt sem tudna venni, sőt! És azóta is a 23 éves roncsos mercijével járkál, ami már a halálán van.

2019. júl. 2. 22:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom azt, hogy az a 2600ug halálos e. De még lehet még egyszer még többet akar bevenni 3000+ ug már biztosan halál, hogy bizonyítsam neki vagy vegyem rá, hogy még többet ne vegyen be?! Egy ilyen makacs embert.
2019. júl. 2. 22:34
 2/16 anonim válasza:
85%
Ha ilyen adagokba nyomja akkor bajok vannak :/ próbáld inkább leszoktatni mert nem lesz jó vége
2019. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én próbálom de nem halgat rám. Amúgy bocsi a kérdést elírtam!
2019. júl. 2. 22:52
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb keresni egy normális batátnőt. Mielőtt téhed is rávesz valami marhaságra. Egyébként szerintem kamu az ehész és csak neked hazudozik össze vissza. Annyira buta, hogy azt hiszi ez menő.
2019. júl. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni , hogy “Ennyítől meg is halhat” ezt írtam el. És 23/F nem a barátnőm :D. Haverom csak, és én 21/F vagyok amúgy!
2019. júl. 2. 23:15
 6/16 anonim ***** válasza:

Felnőtt férfiak vagytok,el tudjátok dönteni hogy mit akartok. Ő ezt akarja ,te meg ezt.

Amugy meg nem fog meghalni,de egészségkárosodást okozhat nála.

2019. júl. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értem, gondolom benne maradhat a tripbe, vagy hasonló! Mert mennyi lenne lsd-ből az az adag amitől már meghalhat? Mindenhol mást olvastam, 1900 ug-t is valahol meg 11000 ug-t. Még így is csoda, hogy többször is tólt 1000+ ug-t és attól nem lett krepa, na meg a kokainozik meg crack-zik is!
2019. júl. 3. 00:04
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Vidd be egy elvonóra
2019. júl. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Ha minden féle képpen tolni akar valamit akkor próbáld meg rá venni hogy próbálja ki az ayahuascat. igaz hogy ezt nem lehet csak úgy be szerezni, de van rá lehetőség Magyarországon is.

Ez valószínűleg meg fogja változtatni a gondolkodását, és nagy valószínűséggel pozitív irányba.

2019. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
73%

Az ayahuasca az egy növény amiből dmt tartalmúl főzetet készítenek.

Az lsd-nek nincsen halálos adagja. Nem halhat bele annyiba. Volt már olyan ember aki 2000 papírnak megfelelő lsdt vett be és úszta meg egészségkárosodás nélkül.

Volt olyan akinek a normális adagnak (100ug) 6000x szeresét, neki már mentális problémái akadtak.

2019. júl. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!