Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magán orvoshoz beutaló?

Magán orvoshoz beutaló?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Huzamosabb ideje külföldön élek, így nem igazán tudom, hogy mennek otthon a dolgok.

Van néhány anyajegyem, amit esztétikai okokból, és megelőzésképp el szeretnék távolíttatni. Magán bőrgyógyászhoz kértem időpontot Budapesten. Azt tudom, hogy az sztk alapú beavatkozáshoz kell beutaló, de magánhoz is? Vagy bemegyek, és beutaló nélkül is ellátnak? Korábban is voltam magán orvosnál, de akkor volt beutalóm. Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. júl. 5. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem kell beutaló.
2019. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A maganhoz csak pénz kell. Beutalo/javaslat max olyan vizsgálatokhoz kell mint a röntgen, CT és Mr
2019. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szuper

Köszönöm a gyors és hasznos válaszokat.

2019. júl. 5. 18:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászatra amúgy sem kell beutaló.
2019. júl. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oda nem is, sebészeten vágnak. És tudtommal ahhoz kell a bőrgyógyász szakvéleménye, hogy a sebész valamit eltávolítson.
2019. júl. 6. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!