Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért van az ha 2 órát gépezek/telefonozok utána felállok és rendesen megszédülök?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gép, telefon, szédülés

júl. 6. 12:04  Privát üzenet  

A válaszok
Mert nem iszol

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont júl. 6. 12:10 Privát üzenet
Mert beáll egy adott pozícióba a nyakad, ami rossz vérkeringéssel, letapadt izmokkal jár.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont júl. 6. 12:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

# 3/5Időpont júl. 6. 13:57 Privát üzenet
meszike91 nevű felhasználó válasza:

Nekem a régi katódsugárcsöves monitoroktól fájt.

A jelenlegi ips monitortól és amoled telefontól egyáltalán nem fáj.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont júl. 6. 15:25 Privát üzenet
Csináld állva.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont júl. 6. 21:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Napok óta nem tudok rendesen szorítani a kezeimmel . A combomba olyan érzés van mint amikor nagyon megerőltetem és utána akarok járni. Pl sok biciklizés után. Stb. A hasam meg...
Kb. egy hónapja vesztettem el a szűzességem. Rendesen utána megjött pontosan a menzeszem. Kb . két hete elmúlt és tegnap megint elkezdtem vérezni. Tettem betétet, de alig volt...
Ha valaki napi szinten viszonylag elég sok alkoholt megiszik (ez kb 4-5 üveg) és mondjuk azt teával keveri forralva persze a teát, és utána köhög rendesen az mitől van?
Hogyan történik a keresztszalag-pótlás műtét? És utána mennyi idő múlva tudok megint rendesen járni?
Miért van ez? Már egy hete görcsöl a hasam, a köldököm alatt kb 5 cmre és baloldalt felül. Ha nagy wcre kell mennem sem tudok rendesen mert begörcsölök és utána már nem merek...
Kutyám bolhaírtó permetéből az én karomra is jutott egy kevés, lehet tőle bajom? Persze utána rendesen lesikáltam magam.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!