Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nincs étvágyam. Lehet ez még...

Nincs étvágyam. Lehet ez még a gyomorrontástól?

Figyelt kérdés
Múlt hétvégén lett egy hasmenéses gyomorrontásom, ami kb. 2-3 napig tartott. Kedd körülre lettem jobban, viszont azóta is nagyon nehezen tudok enni, egyáltalán nincs étvágyam, vagy csak ritkán. Olyankor gyorsan bekapok egy-két falatot, de annál többet nem bírok. Úgy átlagban naponta 1-másfél tányér kaját tudok leerőltetni. Lehet ez attól, hogy összeszűkült a gyomrom, mert a betegség alatt alig ettem? Vagy 2-3 nap alatt nem tud? Eléggé szédülök is, gondolom, mert legyengültem. Inni tudok, azzal nincs gond, napi másfél liter víz lemegy. Itt nálunk nincs meleg, csak 19-20 fok körül, úgyhogy biztos nem attól van.
2019. júl. 6. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű inkább egy vírust kaphattál el és legyengültél ezért nincs étvagyad és szédülsz. Nem gyogyultál még meg teljesen. Nekem is hasonló volt csakcdurvább változatban én még most is szédülök lesig 2 hete kezdődött. A gyomrod is összeszűkülhetett. Legyél kicsit türelmes. Diétázz és egyél többször keveset. Sózd az ételeket. B.komplex segíthet hogy visszatérjen az étvágyad. Próbálj pihenni meg pár napot. Lehet a vérnyomásod is leesett. Mért meg, attól is lehet szédülni.
2019. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnos nincs vérnyomásmérőm.
2019. júl. 6. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Venni kell egyet. :)
2019. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!