Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányok, nincs étvágyam és...

Hányok, nincs étvágyam és megy a gyomrom. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Szerda este óta fáj a fejem s a hasam. Csütörtök reggel megjött a menzeszem de kb 2 héttel hamarabb, mint kellett volna. Péntek este elkezdtem szédülni és hányni. Éjjel semmit nem aludtam, magas lázam is volt. Ma, szombaton, ment a gyomrom de brutálisan, egész nap fájt a hasam, étvágyam nincs. Mit tegyek? Mert ez így kibírhatatlan.. 14/L
2018. ápr. 14. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szüleid nincsenek? Orvoshoz kellene menni. Esetleg megemlíteni hogy a menzeszed is hamarabb jött meg két héttel, bár ez a te korodban még lehet normális.

Ha nincs köze hozzá és mázlid van, csak gyomorrántás, vagy pedig egy sima vírus ami napok alatt átmegy rajtad.

De azért javaslom, menj el háziorvoshoz.

2018. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy itt hétvégen egy háziorvos sem rendel, max a sürgősségi osztályra lehetne menni de ott meg instant befektetnek a kórházba még egy szimpla torokfájással is.. de amúgy már jobban vagyok, menzeszem két napig meg volt állva, most "újraindult".
2018. ápr. 15. 09:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt, négy napja szar a gyomrom, hányok, fáj, ma a hasam ment.


Szerintem vírus. Igyál sok teát (kortyonként!), sós krumplikrémleves (nekem ez sokat segített, a főtt krumplit visszaláttam), gyömbér vagy kóla.

És pihenj.

2018. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!