Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvás zavar? Mit tegyek?

Alvás zavar? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már napok óta nem tudok elaludni éjszaka, fent vagyok reggel 8ig majd utána elalszom és kb délután 4kor kelek.

Ha esetleg eltudok aludni este 9-10 fele akkor meg hajnal 3-4 körül kelek, fent vagyok délig de ahogy lefekszem elalszom és este 10kor kelek fel és onnantól megint nem tudok aludni egész éjjel...

mit tegyek?? Ha abba hagynám a délutáni alvásokat sikerülne ujra normálisan aludni éjszaka? Mert még tartott a sulim addig normálisan aludtam, ahogy nyár lett már egyből nem megy...

19/F


2019. júl. 7. 05:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el a délutáni alvást, illetve sportolj, hogy fizikálisan is fárdt legyél. Meg persze figyelj a rendszeres étkezésre (elalvás elött minimum két órával ne egyél).

Nekem ezek szoktak segíteni.

2019. júl. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm szépen a válaszod! :)
2019. júl. 7. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!