Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj, ha nem alszok? Többi lent.

Baj, ha nem alszok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ma este semmit se aludtam. Szemem csukva volt, de össze-vissza forgolódtam. Eleve nem vagyok jó alvó, nyáron kb soha se alszok kilnecig. Bajom lehet, ha egy napot nem alszok? Ha dél körül aludnék az baj lenne? Mire számítsak?

16



2018. aug. 5. 05:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hat gyerek... Bajnak nem baj. Naponta alszom kb 3-4 órát mostanában. Bajom nincs, de az éjszakai műszak megvisel. Nappal meg nem nagyon megy az alvás. ez a nagy meleg. Meg az utcán a hatalmas forgalom és a zaj, a szomszédok, a tulaj, a gyerekek, az asszony, a meg sokszor a fejfájás masnaposan.

Téged mi zavar az alvasban ?

2018. aug. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz 1-2 kihagyott alvástól. Nekem a személyes rekordom 6 nap volt ébren non-stop. A világrekord 11 nap. Mondjuk sakkozni már nem tudott az utolsó napokon.
2018. aug. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Alvászavar oka: tudja a bánat.
2018. aug. 5. 07:15
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Ja, rögtön bajod lesz ha nem alszol kilencig. Micsoda kérdés...
2018. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!