Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A világ legjobb ülő párnája?

A világ legjobb ülő párnája?

Figyelt kérdés
Viszonylag kényelmes székben is szétrancsírozódik a combom és fáj. Zavarja a normál vérkeringést is.. Már futottam ebben egy kört, de sokra nem jutottam. Amiket az ilyen ikea/jysk/möbelix és társai helyeken találtam azok nem megfelelőek, persze nem is túl drágák Nem sajnálnék rá pénzt, ha meg lehetne oldani, hogy ne fájjon az ülés. ÉS persze a séta, felállás sem segít, pedig eg átlag irodai dolgozó nálam biztos, hogy kevesebbet áll fel a helyéről. Nekem így extra mozgásokkal is túlzottan fáj :(

2019. júl. 9. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt még nem találták fel.
2019. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem az ülőkével van gond, hanem a belélegzett levegővel! A levegőváltás megoldaná a problémádat.
2019. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es

Magadtól találtál ki ekkora hülyeséget vagy segítettek ?

2019. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Nagyon örülnék ha linkelnétek vagy ajánlatátok valami jobbfélét :)

Előre is nagyon köszi!

Amúgy lehet, hogy a vérkeringésem sem az igazi de talán még annyira nem rossz, hogy a egy jó páránával ne lehetne elviselhetővé tenni a helyzetemet :(

2019. júl. 10. 09:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Túlsúlyos vagy, kérdező?
2019. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
186 cm és 78 kg körül vagyok, sztem nem, bár amilyen vékony testalkatom van, talán ahhoz mérten már kicsit nagy a hasam..
2019. júl. 11. 09:47
 7/7 anonim ***** válasza:
A dinamikus ülőpárna kezdetben kényelmetlen, de meg lehet szokni és segíthet sokat! Nekem bevált, mert 1 éve nem csípődött be a derekam. Persze a legjobb az lenen ha mellette megfelelő tornagyakorlatokat is végeznél, vagyis erősítenéd a gerincoszlop körüli izmokat.
2019. aug. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!