Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az összefüggés a drog és a...

Mi az összefüggés a drog és a rágó között?

Figyelt kérdés
Leszögezve. Én még nem próbáltam semmiféle tudatmódosító szert (csak alkohol de az nemtom, hogy ide sorolható-e) vagy bármit, de amikor voltam bulizni egyes emberek akiknek a pupillájuk nagyobb volt az átlagosnál (xD), mind rágót kértek volna, vagy van e rágóm? Lehet én vagyok a hülye de lehet van valami összefüggés a 2 között.

2019. júl. 10. 18:31
 1/8 anonim válasza:
33%
Hat szerintem van olyan, hogy egy rago alakuva csinaljak a drogot xd. Vagy ez egy kod
2019. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

“Lehet én vagyok a hülye”

Sőt, biztos.

2019. júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha láttad már esetleg buliba, hogy rágják a szívószálat elég keményen. Aztán úgy rágóznak, majd leszakad az állkapocs csontjuk... A drog hatása miatt “muszáj” rágniuk is! Képesek a szájukat is rágni, vagy műanyagot, ami fel is sérti a nyelvüket- szájukat, csak nem igazán érzik akkor.

Épp úgy ahogy a szemük tikkel miatta, a rágás is kényszeres!

Jól tetted ha nem próbáltad eddig, ne is tedd meg!!! Több okból sem! Valakinek elég 1 szem ahhoz, hogy vége legyen az életének! Főleg, ha valami növènyvèdőszert, vagy patkánymèrget adnak el neki!

Az alkohol sem a legjobb, de inkàbb pár pohárka ital, mint bármilyen kábszer!

2019. júl. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mi kerül az emberbe de az átlagos partydrogok speed, eki mellé kell valamit rágni. Olyankor kényszeresen mozogsz és ha közben rágózol azzal cseszed szét a legkevésbé a szádat
2019. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó mondja jól, kényszeres dolog. Egyre több az ekis arc, ugyanis egyre tisztábbak a bogyók megint (hála az égnek, ha valaki lasztizik, legalább normálisat kap, és nem hal bele).
2019. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolso, te jol el vagy tajolva, pont hogy most van bennuk a legtobb ismeretlen vegyulet.
2019. júl. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem azért tisztább mint 5-6 éve, illetve nagyon erősek, ezeket különböző drugcheck oldalak alapján mondtam, ezek szerint rossz weblapokat látogatok.
2019. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
bedobtak pár latyót
2019. júl. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!