Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Drog és viselkedészavarok....

Drog és viselkedészavarok. Lehet összefüggés?

Figyelt kérdés

Olyanok tapasztalatait várom, akik terhességüket MEGELŐZŐEN használtak drogokat vagy ismertek ilyen személyt. Tehát a terhességük előtt, akár évekkel, nem miután megfogant a baba.

Nem véleményekre vagyok kíváncsi.

Köszönöm


2009. nov. 3. 22:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs, ha nem voltam vlágos, a baba későbbi viselkedésbeli zavaraira gondolok.
2009. nov. 3. 22:14
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Igen a méreganyago nehezen ürülnek ki a szervezetből illetve az anya szerveire már robolta a magzat pedig hatással van ha a környezet már károsodott híszen szinbiozisban él az anya testével.
2009. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ügy tudom legalább 3 évet kell várni a "tisztulásra" mire a baba ebből nem szenved hátrányt.

Gondolom számít a drog milyensége,sűrűsége.

De lehet csak évek múlva jön elő,ami ennek a hatására kialakulhat.

2009. nov. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom nincsen,de igen okozhat ez a babánál a későbbiekkben viselkedészavart.
2009. nov. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy párt, akik gyermekvállalás előtt dorogoztak. A kislányuk 3 éves múlt, nincs türelme semmihez, nem köti le semmi huzamosabb ideig, játék közben egy idő után el kezd durvulni. Meglehetősen beteges és elég vékonyka. Rosszul kezelhető gyerek.
2009. nov. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!