Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esélyesnek látjátok hogy...

Esélyesnek látjátok hogy elérem az 50 kg a közeljövőben?

Figyelt kérdés
Szeretnek vert adni (iranyitott veradas egy ismerősömnek kellene) azonban nem erem el az 50 kg csak 45 kg vagyok. Az a baj a családi háttér alapjan anya 23 évesen 40 kg mama 18 évesen 35 kg volt. En 20 eves vagyok így jobb a helyzet mint náluk, de apával is hasonló a helyzet bar ő inkabb átlagos mint vékony. Igen voltam vizsgálatokon de minden hormon pajzsmirigy negativ voltam nőgyógyásznál endokrinológusnal es gasztroenterológusnál, mivel az iskolaorvos meg volt győződve arrol hogy valami nincs rendben de mondtam neki hogy genetika. De azert elmentem de negativ minden leletem. Azon gondolkodtam hogy egy dietetikus tudna segíteni? Szerintetek erdemes ?
2019. júl. 10. 21:13
 1/3 Metionin ***** válasza:
Hasonlóan vagyok, sok évig 37-40 kiló voltam, most mióta sportolok és épült rám izom, értem el a 45-öt. Szintén minden vizsgálat negatív, az eredményeim tankönyviek, a dokik szerint ez van, ilyen a testem. Viszont nekem csak 28 éves koromra sikerült megcsapni a 45 kilót, szóval ha te 20 évesen "már" eljutottál idáig, kis sporttal szerintem neked az 50 is menni fog.
2019. júl. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sportolj, meghozza az étvágyat.

alapból nincsen minden véradásnál testsúlyvizsgálat, csak akkor kell ráállnod a mérlegre, ha a kivizsgáló gyanítja az alacsony testsúlyt. mennyire látszik, hogy ilyen könnyű vagy? hány centi vagy?

2019. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
163 cm tehat nem vagyok valami magas sem talan ezert is van ez.
2019. júl. 10. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!