Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Maszőrnél le vetkőzök meztelen...

Kalala1 kérdése:

Maszőrnél le vetkőzök meztelenre ciki?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogyha teljes testmaszázsnál le vetkőzök teljesen(én ugy szeretem ugy kényelmes) az lehet gond? Masszőrnek kellemetlen?

2019. júl. 11. 02:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is meztelenre szoktam velkőzni, Nem mondta, hogy kellemetlen lenne.
2019. júl. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Az erotikus masszőrnél van jogosultsága, de másnál az nem feltétel.
2019. júl. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki
2019. júl. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a helyzet adja.Ha a masszázs alatt zavaró lehet egy ruhadarab,akkor azt le kell venni. Persze ez is a masszázs fajtájától függ. Szetintem nem ciki ha leveszed, főleg ha neked úgy kényelmes.
2019. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell előtte kérdezni


Főleg nő masszőr szokott problémázni hogy a férfiak ne vetkozzenek


Ezek a megélhetési masszőrok

2019. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Én mindig megkérdezem a masszőrt, hogy gond-e, ha levetkőzöm. Eddig még mindig olyan választ kaptam, hogy nem probléma, ha meztelenre vetkőzök ha nekem úgy a jó. Így biztos lehetek, hogy nem kellemetlen neki a szituáció és én is nyugodtan lehetek meztelenül.
2019. aug. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Egyet értek a 6-ossal. Kérdezz rá előbb, hogy zavarja e!?

Én masszőrként nem csinálok gondot ebből és én a meztelenségre szavazok.

Sokkal kényelmesebb a vendégnek, ha nem gyűrődik a textil rajta. Nekem is jobb, mert véletlen sem kenem össze a ruháját. Sajnos prűd az emberek java. Nem mernek levetkőzni és a masszőrök is sokan kellemetlennek érzik, ha valaki pucér. Inkább nem masszíroznak intim részeket, csak mert az olyan ciki.

Ez egy kezelés, ami tartalmazhat teljes testfelületet is. Normál esetben van egy intimitása és persze a nemi szerveket nem illik érinteni, de a test többi részének pucérsága nem szabadna, hogy zavaró legyen!

2019. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
mindig meztelen vagyok ha maszíroznak
2019. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Egy Thai masszázsszalonba járok. Mikor először voltam alsóban masszíroztak,sem nekem, sem pedig a masszőz hölgynek nem volt jó. Összeolajozta az alsóm, le-fel, ide-oda húzogatta- tologatta, folyton útban volt neki, mikor a combom, hátam, hasam kezelte. A következő pár alkalommal egyszerűen miután betakartak egy lepedővel lehúzta rólam az alsóm. Így sokkal kényelmesebb volt mindkettőnknek. Miután zuhanyozni is szoktam a masszázsszobában előtte már nem veszem vissza a fehérneműt, csak törölközőben vagyok.

Néha előfordul, hogy a masszőz teljesen kitakar, leveszi rólam pár pillanatra, percre a lepedőt, de olyan is előfordult már, lekapta rólam a kendőt, majd szólt, hogy forduljak meg, feküdjek a hátamra. Persze utána betakart, de pár másodpercig ott feküdtem előtte egy szál semmiben. Persze biztos nem én voltam az első pasi, akit meztelenül látott életében.

2019. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!