Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon ciki thai masszázsra...

Nagyon ciki thai masszázsra fedetlen makkal menni? (olyan helyre gondolok, ahol meztelenre kell vetkőzni).

Figyelt kérdés

Hátrahúzva tartom a fitymámat és nem szeretném, ha hülyének néznének a masszőzök.

Mit gondoltok?



2016. nov. 21. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Húzd vissza vagy menj olyanhoz, ahol nincs happyend xD
2016. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Én azt hittem,hogy thai masszázsnál nem kell mutogatni a makkot.
2016. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit sem vagy éretlen. Senkit nem érdekel.
2016. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
thai masszáshoz nem kell levetközni mesztelenre te idióta.
2016. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Fedetlen makk...ha most regisztrálnék tuti ez lenne a nicknevem :D
2016. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

#4

De ő lefog xD

2016. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Thai masszázs nem az, amikor ruhában vagy, és hajtogatnak?
2016. nov. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Kétféle thai masszázs van. A klasszikusat puha ruhában végzik, teljesen felöltözve. Az olajosat meztelenül. Először hasra fekszel, utána bejön a masszőz, megmasszíroz hátulról. Aztán valahogy tört angolsággal vagy mutogatással megkér, hogy fordulj a hátadra. Már ha igazi thai masszőzról beszélünk, és szerintem olajos thai masszázsra máshoz nem érdemes menni. Közben ő feltartja a törülközőt és elfordítja a fejét, hogy ne lássa a farkadat, aztán betakar. Mindig ott fog kitakarni, ahol dolgozik, de a farkadat soha, és nem is fogja látni. A végén kimegy, amíg felöltözöl. Fogalma se lesz róla, hogy körül vagy metélve.


Egyébként ha látná a farkadat, vagy bármikor máskor másféle masszőrhöz mész, aki látja, vagy orvos vagy nővér vagy ápoló látja, vagy az uszodában bárki látja, vagy bárhol máshol, abban sincs semmi ciki. Ilyen vagy, és kész.

2016. nov. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%
Bocsánat, nagyon korán van, csak a nagybetűs részt olvastam el, a kiegészítést nem. Nem körülmetélés miatti probléma. Ez nem változtat a válaszon semmit. Nincs benne semmi ciki.
2016. nov. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, le fogják szarni. Hozzá vannak szokva, hogy az embereknek feláll közben a farka. Meg nem te lennél az első akinek nincs a makkján fityma
2016. nov. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!