Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjjel 7-8 órát alszok és...

Éjjel 7-8 órát alszok és mégis fáradt vagyok. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Nem rég voltam vérvételen nem volt semmi. Gyakorlaton csak azért nem alszok mert nem lehet, de suliba amilyen órán tudok alszok mert nem bírom. Ha itthon vagyok délután általába alszok mégis fáradt vagyok. Iszok sokat, és eszek sok gyümölcsöt is. De folyton stresszelek mindenen, nem rég a családomból el ment a legfontosabb személy és azóta minden felesleges dolgon stresszelek Félek, hogy nekem is valami betegségem lesz vagy bármely fontos embernek az életembe Mitől lehetnek ezek?
2017. dec. 8. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, aki így reagál a téli fényhiányra, vagy a túlterheltségre. Próbálj meg többet szabad levegőn lenni, sétálni, és szedj D vitamint és ginzenget. Hátha jobb lesz.
2017. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínű a stresszelésed miatt az éjszakai alvásod nem elég pihentető és mély. Felesleges dolgokon, értelemszerűen nem érdemes stresszelni. El kell engedned magad, bízni benne, hogy a sorsod jó irányban halad, szuggeráld a jó dolgokat mások irányába is és akkor te magad is meg fogod tapasztalni, hogy jónak lenni jó.

Sokak vannak hasonló helyzetben. a legrosszabtól félnek (sokszor én is, de rájöttem h. így nem lehet kielégítően élni). Próbálj meg a napjaidba olyan dolgokat is beiktatni, rendszeresen, amiket szeretsz csinálni. Foglald el magad, addig sem parázol :) Sok sikert!

2017. dec. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék itt közfelháborodást okozni, inkább rövien: használj spirulinát, amely kiváló vértisztító és máj regeneráló is.

Vagy:a mézben lévő cukor a legjobban segíti a szervezet regenerálódását. Akik a fahéj – méz keverékét hasznáták néhányszor naponta (főleg d.u. 3 óra tájt, mikor a szervezet aktivitása kezd csökkenni), egy héten belül igazolták a szervezet aktivitásának a helyreállítását. (1EK méz: 1KK fahéj 1 pohár vízben elkeverni)

2017. dec. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat..talán kicsit megnyugodtam mert azt is olvastam h valaki 6 hónap után inkfartust kapott :/
2017. dec. 8. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!