Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Azok a lányok, akik elvégeznek egy masszőr tanfolyamot, automatikusan masszőzként dolgoznak utána, vagy vannak pályaelhagyók, kivételek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: masszőz, munka, lehetőség

júl. 12. 12:40  Privát üzenet  

A válaszok

A két napos gyorstalpaló vackokra gondolsz?

Általában frissítő masszorkent dolgoznak, valami noname szalonban,ahova nem kell szaktudás, vagy pedig csak azért végzik el, hogy otthon tudják használni az alapfogásokat a nagyin\férjen\barátnőn...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont júl. 12. 12:43 Privát üzenet

Nyilván vannak pályaelhagyók is.

Én 6 évig dolgoztam kórházban és rehabilitációs intézetben gyógymasszőrként. 3 hónapja mondtam fel, azóta más területen vagyok (nem egészségügy).

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont júl. 12. 12:45 Privát üzenet
Miféle debil egy kérdés ez?

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont júl. 12. 13:06 Privát üzenet
Minden szakmában vannak pályaelhagyók, amikor rádöbben az ember, hogy őt ez nem érdekli, nem elégíti ki, vagy egyszerűen csak megunja.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont júl. 12. 13:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A háziorvos számítógépén kap-e automatikusan visszajelzést az általa felírt gyógyszerekről, hogy kiváltották-e (esetleg hol és mikor) - vagy ha ezt nem, de utána tud-e nézni?
Támogassam a lányom ötletét vagy inkább ne hadjam hogy utána rájöjjön az igazságra?
Ha elvégzem a masszőr tanfolyamot és utána otthon szeretnék dolgozni, kell hozzá valamilyen engedély?
Ha egy masszőr "felszedi" az izmaim akkor utána olyan mintha addig nem is edzettem volna?
Milyen feltételekkel indíthatok masszőr vállalkozást? Frissítő vagy gyógymasszőrként célszerűbb működni. Hol nézhetek utána a minimumfeltételeknek?
Hol végezzek gyógymasszázstanfolyamot, hogy jó masszőr legyen belőlem, és munkát is kapjak utána?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!