Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elpattanhat az ér a fejemben...

Elpattanhat az ér a fejemben attól hogy meg emeltem a 20 kgos fr. Bulldogom és közben viccesen erőlködő hangot adtam ki és vicsorítottam? Játékból. Szóval az erős arcgrimasz meg az erőltetés miatt

Figyelt kérdés
45 kgos anyuka vagyok csak szórakoztatta a gyereket meg a kutyákkal játszottam.
2019. júl. 13. 19:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Szóval erolkodtem is az emelés közben
2019. júl. 13. 19:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen érre gondolsz? Ennyitől nem lesz agyvérzésed. Nem kell félned.
2019. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De kaphatsz sérvet, ptxet, aranyeret meg wgy csomó mindent. Az már nem lesz vicces.
2019. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A nők kollektíven megőrülnek gyerek hatására? Az én anyám felmászott az asztalra és poharakkal zsonglőrködött ugyan ilyen okból. Természetesen leesett én meg tök hülyének néztem. :D
2019. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

Hát ha ez annyira megterhelő vokt számodra, hogy most ilyenektől hipohonderkedsz, akkor annyira rossz lehet az általános állókepességed, hogy gyakorlatilag bármikor bármi bajod történhet már ennyi idős korban...

Ez egy olyan hetköznapi cselekménysorozat, aminek egy egészséges embernek fel se kellene tűnnie...

2019. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!