Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet aranyértől? Nagyon...

Ez lehet aranyértől? Nagyon erős vérzés?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat az érzékletes leírásért.


Tegnap este székelésnél vettem észre először. A wc a produktum (lágy, véletlenül sem székrekedéses, sőt!) mellett csupa vér volt, ahhoz tudnám hasonlìtani, mikor erős menstruáció mellett megy az ember lánya wc-re, és csupa vér minden IS. Élénkpiros, friss vér nagyrészt, felkelésnél csöpögött (először azt hittem, a semmiből a havi vérzésem jött meg, de nem).

A wc papíron félig alvadt, nyálkás csomók voltak a letörölt friss vér mellett.


Nem folyamatos vérzés, azaz az alsóneműt, ágyat stb nem kentem össze. De következő mosdózásnál is ez volt a helyzet.

Reggelre elmúlt, majd napközben újra, kevésbé erősen, délután arra is volt példa, hogy csak vért "nyomtam ki", de akkor nyilván kevesebbet.

Most estére megint ugyanaz a szitu, mint tegnap, nagy mennyiségű friss vér székelésnél, nyálkás csomók (is) a papíron törlésnél.


Ez lehet aranyér hatása? Utána olvastam, de mindenhol inkább csak a wc papíron fellelhető foltokat emlegetik. Ez annál jóval erősebb(nek tűnik laikusként).


Mit kell/lehet tenni ellene?


2019. jún. 7. 23:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, az kimaradt, hogy emésztési gondok mellett sokszor van enyhe, vagy néha erősebb hasmenésem, emiatt maga az aranyér nem idegen számomra, de ilyennel még nem találkoztam.
2019. jún. 7. 23:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, de a helyedben evvel azon nyomban orvoshoz fordulnék. A véres széklet nem játék, itt pedig senki nem fogja tudni neked megmondani mi a baj.
2019. jún. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól írja az első lehet IBS-től kezdve minden rosszabb esetben polip .
2019. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az IBS is okozhat ilyet? A rossz emésztésem miatt egy ideje már gyakankszom arra, csak úgy mégse mehetek el háziorvoshoz hogy szerintem nekem az van... legalábbis az enyém lenézi, ha valaki magát diagnosztizálja betegként.
2019. jún. 8. 11:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor az egy f*asz azzal megyek dokihoz amivel akarok és hiába beszélte róla ha nekem igények van egy ilyen vizsgálatra akkor köteles beutalót adni vagy ha nem elmész magánra.
2019. jún. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!