Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt a fajta viszketést mi...

Ezt a fajta viszketést mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Először csak elkezdett viszketni nagyon a két lábszáram, azt hittem kiszáradt, de hiába kentem, este annyira viszketett, hogy aludni se bírtam. Már két hete küzdök vele, olyan az egész, hogy ha nem piszkálom, nem nagyon látszódik semmi, pár kiütés van rajta (meg amit elkapartam), de állandóan jön a viszkető érzés, amit ha pl nem bírok ki és megvakarom, akkor előjönnek ilyen apró pöttyök, feldagadnak, és azok még jobban elkezdenek viszketni. Ha aztán kibírom, akkor elmúlik ez a kipattogzás. Csak a két lábszáram ilyen. Bőrgyógyászhoz csak 2 hét múlva kaptam időpontot, de addig nem tudom mit kenjek rá, testápoló nem segít, vettem ilyen viszketésre hűsítő gélt, azt inkább este használom, hogy félálomban ne kezdjem el vakarni, mert akkor felkelek rá. Napközben is rám tör, elég zavaró. Valami megoldást tudtok adni rá, amíg nem jutok el orvoshoz vagy hallottatok már ilyenről?

2019. júl. 16. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Hol laksz, hogy időpont kell a bőrgyógyászhoz? Nálunk csak ki kell várni a sort.

Szerintem első körben a háziorvoshoz menj! És fotózd le a lábad! Az a bőrgyógyásznál is hasznos lesz!

2019. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Magánorvos, mert a kórházban nálunk 1 napig kell várnod kb a bőrgyógyászatra, és ha nincs szerencséd akkor pont olyan doki van bent, akit nem érdekel mi van az emberekkel, aztán rávág valamit (tapasztalat az évek során és minden területen ilyen sajnos). A háziorvosom mondta a bőrgyógyászatot, mert ő nem tudja mi ez.
2019. júl. 16. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!