Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik ezek a pattanásszerű...

Mik ezek a pattanásszerű képződmények a mellemen?

Figyelt kérdés

[link]


Ez nem pattanás.A pattanás eltűnik,de ezek már hetek vagy talán hónapok óta ott vannak.És mintha egyre több lenne.2 nagy van és több kicsi



2019. júl. 16. 23:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Néztem régi képet,már kb 2 éve is ott voltak ezek,de ég kisebbnek tűntek
2019. júl. 17. 00:00
 2/12 anonim ***** válasza:

Gyulladt szőrtüszőnek tűnik. Szoktad borotválni, ahol ezek vannak? Csak ott van, ahol szőr is nő? Nem viszket?

Szerintem menj el bőrgyógyászhoz. Nem tűnik vészesnek, de ott legalább talán kapsz fix választ.

2019. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem,soha nem borotválltam még mellkast.Nem szokott viszketni.
2019. júl. 17. 00:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Cisztás pattanásnak tűnik. Ha elég mélyen van egy pati/szőrtüsző gyulladás egy idő után nem is fáj. Van, hogy évek mire kifakad. De mutasd meg dokinak az a tuti.
2019. júl. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És ezzel mit fognak csinálni?Lehet hogy műteni kell?
2019. júl. 17. 01:19
 6/12 Liz* ***** válasza:

Dehogy kell műteni, nem olyan vészes.

Szerintem kapsz rá valami krémet, esetleg gyógyszert és elmúlik, ne aggódj!

2019. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azt olvastam hogy cisztás pattanást ki szokták vágni.

De ez nagyon nagy baj.Ha kivágják,nő majd egy sokkal nagyobb keloidos heg a helyére.

Muszáj egyáltalán elmenni vele bőrgyógyászhoz?

2019. júl. 17. 15:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem muszáj, de ezek csak feltételezések. Most nehogy azért ne menj el bőrgyógyászhoz, mert lehet, műteni kell és lehet, heg marad utána. Ebből az erőből ki se mozdulj otthonról, mert lehet elütnek és lehet tolószékbe kerülsz.


Ha kiderül, hogy mi ez pontosan és mit tudnak vele kezdeni, még akkor is eldöntheted, hogy tovább.

2019. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jó,elmegyek.

De műtetni semmiképp sem akarom.Keloidra hajlamos a bőröm,csak egy 10x ekkora heg lenne a helyén

2019. júl. 17. 16:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne gondolj nagy műtétre. Annyi történhet, hogy helyi érzéstelenítéssel felvágja és kiüríti a váladékot belőle. Semmit sem érzel.
2019. júl. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!