Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Útiköltség visszatérítésnél...

Útiköltség visszatérítésnél ha magánrendelőben gyógytornázok, de állami kórház címét írom be, lehet baj?

Figyelt kérdés

Az orvosom állami kórházban műtött és most csak a a magánrendelőjében tudnak normálisan ellátni (próbáltam állami rehabot 3 hétig, csak rosszabb lett, 2 hét alatt jöttem rendbe).

10 alkalom torna, napi össz 4 ezer forint útiköltség, mindenképp szeretnék térítést kérni.


Baj lehet, ha a papírt az állami kórház címére kérném, mintha ott tornáznék? Ilyenkor ellenőrzik az ottani nyilvántartást, stb? Mert a magánrendelő címe alapján nem fognak téríteni... 😏 Persze a dokim ezt tudná.


Köszönöm


2019. júl. 21. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Az úti költség megtéritése egy olyan nyomtatvány,amire ráíják honnan-hova .Erre adják ki a jegyet utazások alkalmával.Már a jegykiadónál is rá irják a dátumot .

Ezt minden alkalommal le kell igazoltatni,az érkezési helyen majd leadni a kiállító helyen .A Tb mindent leellenőriz.

Ezt nem ingyen kirándulásokra találták ki.

2019. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De jó lenne pedig, ha ingyen kirándulgatásokra tudnék járni. A fenébe...
2019. júl. 21. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az ember irathamisításra készül, előtte mindenképp érdemes az interneten érdeklődni róla
2019. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is másik városba jártam kezelésekre.

Én biz egy kirándulásnak gondoltam,egyébként úgy sem jutottam volna el oda .

2019. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!