Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi csíphetett meg? A bokámnál...

Mi csíphetett meg? A bokámnál 2 pici csípést vettem észre ami viszketett és pár órán belül nem tudtam lábra álni.

Figyelt kérdés
A bokám kőrül nagy vörös folt lett kemény és nagyon fáj, bedagadt a lábfejem és a vádlim is. Pár hete már volt ilyen csípésem ugyan ezzel a tünetekkel akkor sem tudtam napokig ráálni a lábamra. Ha valakinek volt hasonló csípése kérem írjon.
2010. júl. 11. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Tartsál magadnál Claritint allergia elleni gyógyszer. Most jó lenne egy kis Calcium pezsgő tabi! Nem lehet tudni mi csípett meg, vagy harapott. A darázsnak van jellegzetes harapó csípése, ami aztán szépen feldagad. Attól függ mire vagy allergiás.
2010. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem volt, és egy darázs csípett meg. Bementünk a korházba ott kaptam valamit, meg ha megint ilyen történik mindig be kell vennem kalciumot. A pezsgőtablettát, és ilyenkor enyhül minden. Nem biztos, hogy téged is az csípett meg, de a tüneteid nagyon hasonlóak az enyimékhez.
2010. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a darázs nem csíp, hanem beléddőfi a fullánkját, ami egy piros folt, viszont baromira fáj, bedagad stb...A potroha végén van a fullánk, 1 db.

A pók csíp a két csáprágójával. Az két egymás melletti piros folt, és fajájától függ, mennyire viszket, vagy fájdalmas. Így bénítja le az áldozatait is.

2010. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*fajtájától
2010. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pókuci :S
2010. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszokat! Vettem be pezsgőtablettát és Fenistillel kentem.Biztos nem darázs volt mert az még nem okozott ilyen gondot.Észrevétlenül csípett meg valami mert már csak akkor vettem észre mikor viszketni kezdett.
2010. júl. 12. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!