Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történt a könyökömmel?...

Mi történt a könyökömmel? Olyan mintha ki lenne száradva ott a bőröm. Kb 2 hete kezdődött, volt hogy viszketett is.

Figyelt kérdés
Barátomnak mindkét könyöke ilyen, de gyerekkora óta. Ez valamiféle bőrbetegség? Vagy mitől alakulhatott ki nálam? 24L
2011. okt. 4. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor kiszárad, kolleganőmnek is. Szerintem nem kimondottan betegség, inkább onnan nem öblítődik le rendesen tusoláskor a tusfürdő (én sem hittem, de belegondolva, a könyököm nem szoktam subickolni) és ha rajta marad kiszáríthatja. Sima testápoló megoldja :)
2011. okt. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom. :) Remélem tényleg nem valami bőrbetegség.
2011. okt. 4. 14:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez lehet bőrgyógyászati probléma is, de szárazságtól is.


Egy időben nekem is száraz volt a könyököm, de rendbehozta az alábbi:

Vágj félbe egy citromot, csavarad ki /a lét idd meg limcsinek :-) / és a cél citrom belsejével dörzsöld át a könyököd, majd kend be oliva olajjal, csináld meg pár napig, szépen rendbe fog jönni.

2011. okt. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
cél citrom :-DDDDDD fél citrom akar lenni
2011. okt. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez az emésztőrendszer nem jó működésére utal, illetve már a pszoriázis enyhébb tünete. Ajánlatos volna egy olyan ezzel foglalkozó szakembert felkeresni, aki ezt nemcsak kezelni tudja, hanem gyógyítani is. Az elmismásolásról nem is beszélve.
2011. okt. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó kifejtenéd ezt bővebben? Mert nem igazán értem mire gondolsz. Ezekszerint ez valami betegség tünete? A gyomrommal van baj, refluxos vagyok egyébként...
2011. okt. 4. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Utólsó vagyok.

Nem tudom pontosan mit nem értesz. Ha egy motor hibás, még úgy-ahogy működhet, de füstölelakadozik, tehát nem jól működik. A szervezetünk is ilyen. Magad írod, hogy refluxod van. Tehát, mi ebben komplikált?

A mismásolás alatt azt értettem, hogy pl. amotor-hiba elhárítása helyett elkezded a karosszériát lakkozni. Itt is a belsú problémára kell koncentrálni és nem kenceficékkel elmaszkírozni a defektet.

Amit még hozza csatolhatnék, az már reklám lenne.

2011. okt. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van akinél ez az első jele a cukorbetegségnek.
2011. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát köszi, azért remélem semmi komoly...
2011. okt. 10. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!