Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Édesapám egyre jobban "butul"...

Édesapám egyre jobban "butul" pedig még csak 56 éves. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Édesanyámmal nem tudunk vele mit csinálni, régebben legalább olvasott, keresztrejtvényeket fejtett, de mióta vett egy okostelefont csak azon pötyög. Minden film alatt azt nézi, játszik rajta.

Folyamatosan velünk veszekszik olyan dolgokon amik egyáltalán nem fontosak és nincs is igaza bennük, sokszor állít olyan dolgokat,amiről tudjuk,hogy nem úgy van, de nem lehet meggyőzni.

Azt sem éri meg, hogy ne dohányozzon, kerülje a sok cukrot,mert az egészsége is romlik. Rossz látni, hogy olyan dolgok miatt van rosszabbul amik ellen lehetne tenni, de ha szólunk támadásnak veszi. Mit lehet csinálni? Nem szeretném idő előtt elveszíteni.



2019. júl. 22. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A 16 évesek is a telefonjukat nyomkodják, ez népbetegség. Próbáljatok programokat szervezni, talán csatlakozik.
2019. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először azt hittem hogy demenciával kapcsolatos, utána megmosolyogtam a telefonos sztorit.

Nyugodt lehetsz az én Apám is ilyen, engem megszól mondjuk késő este egy kávé miatt, hogy minek iszod azt a szart, amikor meg én kezdem el a cigiről a témát akkor, lerendezi annyival hogy Te már csak tudod... Akkor ki is a makacs?


Ráadásul nála az energiaital az utóbbi 3-4 évbe lett olyannyira sláger hogy napi 3 is elfogy, persze éhgyomorra 1 órán belül kettő, utána meg veri a víz.... Szóval az emberi butaság mindig megmutatkozik.

2019. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Álljunk meg itt egy pillanatra.

Ez nem elbutulás. Az hogy hülyeségeket mond valaki amiben nincs igaza és zsörtölődik, jellemző öregedő férfi tulajdonság. Valószínű felét sem gondolja komolyan, csak frusztrált.


Simán arról van szó hogy nem kíváncsi rád meg anyádra, inkább telefonozgat meg rágyújt.

Nem is csodálom, képzelem mennyit csesztethetitek, hogy ne cigizzen, ne sörözzön, ne egyen cukrot, ne csináljon semmit ami élvezetes.

Szoktatok vele bármiről beszélni, érdeklődni a munkája, mindennapjai felől, vagy csak morogtok vele, hogy ne egyen cukrot?

2019. júl. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!