Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ideje lenne elmenni egy...

Ideje lenne elmenni egy pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 23 évesen és sose voltak barátaim, barátnőm pedig már volt hogy egy lány kezdeményezett nálam, de én annyira gátlásos vagyok, hogy az hihetetlen. Az a helyzet hogy nem merek egy idegen emberrel beszélgetni ilyen dolgokról meg nem is hiszek bennük, hogy tudnának segíteni

2019. júl. 23. 09:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom, hogy én nem szeretem a pszichomókusokat. Nagyokat hallgatnak, meg hümmögnek óránként 10-20 ezerért, de ez még senki problémáját nem oldotta meg.

De a szociális készségeket ugyanúgy lehet fejleszteni, mint a karizmokat pl. Előbb csak köszönj a szomszédnak, postásnak, stb és ezt csináld pl 2 hétig. Aztán kérdezd meg hogy vannak, válts velük pár szót. Pár hét múlva kérdezz meg idegeneket, hogy mennyi az idő, vagy hol van a pályaudvar. Sokan ki fognak nevetni ezért a tanácsért, de menj el egy piacra, ott az öregasszonyokkal/emberekkel órákig el lehet beszélgetni a krumpliról, meg a répáról. Persze nem a répa a lényeg, hanem hogy hozzászokj az idegenekkel való beszélgetéshez. Ha ez már napi szinten lazán megy, akkor lányokkal is lehet dumálni. Nem kell betojni, ők is ugyanolyan emberek, mint te vagy én. És ne randira hívd el agyonig elvörösödve, hanem csak haverkodjál velük. A haverkodásból szoktak kialakulni a szerelmek.

2019. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!