Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem ciki elmenni pszichológushoz?

Nem ciki elmenni pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Nem ciki elmenni nem foglya azt mondani hogy jajj már megint egy hülyegyerek! És mit csinál a pszichológus kérdez miket kérdez? 14F
2018. jan. 2. 21:19
 1/6 anonim válasza:
Ha bajod van, akkor nem ciki. Menj a suli pszihodhoz, vagy írd ki a bajodat itt. Mi majd adunk okos tanácsokat. Vagy nem.
2018. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem ciki, egyáltalán nem az! Sokan azt hiszik, hogy csak olyanok mennek pszichológushoz, akik "elmebetegek", de ez nem igaz. És abban sincsen semmi szégyellnivaló, ha van valamilyen problémád! Azért vannak a pszichológusok, hogy segítsenek. Ma már egyre elterjedtebb, hogy egészséges emberek is elmennek szakemberhez, önfejlesztés céljából.


Ha úgy érzed, segítségre van szükséged, fordulj az iskolapszichológushoz! Ha nincs a sulidban, akkor a pedagógiai szakszolgálatnál tudnak fogadni. A pszichológussal beszélgetni fogtok, természetesen fel fog tenni kérdéseket, azért, hogy megértse, milyen gondod van.

2018. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne érezd cikinek. Amerikában minden második ember odajár (kis túlzásal), hiába próbálják beaadni, hogy minden csupa happiness. Valószínűleg kérdezni fog a családodról, hogy mik a problémáid, mik a terveid...
2018. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem! Én jártam régen, igaz nem hosszú ideig. Volt egy bonyolultabb időszakom és nem akartam senki ismerőssel megbeszélni, kívülálló véleménye érdekelt.

Aztán egy csomó mindenbe belemélyedtünk, nagyon érdekes volt.

Csak javasolni tudom! Nem fog hülyének nézni. Ők mind képzett, értelmes emberek, hosszú évekig tanulják ezt a dolgot, szám szerint 12 év után lehet valakinek magánpraxisa.

Igazából én nem mondtam el senkinek, hogy jártam, úgy gondolom ez az én dolgom, nem akartam senkinek magyarázkodni.

Egész jó dolog egy teljesen idegen ember szemével látni magad. Sokszor az ember annyira bele van merülve az életébe, hogy sokmindent nem lát át annyira tisztán, mint amennyire tisztán más átlátja.

35N

2018. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát egy kicsit hipohonder vagyok és nagyon stresszes
2018. jan. 2. 21:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat bocsi a hülye megfogalmazásokért!
2018. jan. 2. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!