Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális ha tompa fájdalmat...

Normális ha tompa fájdalmat érzek a peniszem tövében es herezacskón jobb oldalon?

Figyelt kérdés
Csak akkor jelentkezik ha egy személy hatására izgulok fel. Önkielégítés során soha. Erekció után lassan el múlik. 25/F

2019. júl. 27. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem normális.
2019. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Indoklás?
2019. júl. 27. 17:41
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem normális hogy fájdalom jelentkezik izgalmi állapotban, bővebb indoklásért érdemes urológushoz fordulni.
2019. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez az.

Indoklást te itt nagyon-nagyon ritkán fogsz találni .

Én viszont indoklom a válaszom.

Mert tudományosan nem tudják alá támasztani a válaszukat .

A válaszok csak a "zöld" kéz reményében íródnak,kiér el jobb helyezést a top listán.

Vannak akik 1 választ,egymás utáni több válaszban írnak meg . Pedig aki "Á" mond, mondjon "B" t is.

2019. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

3 as,te honnan gondolod hogy ez nem normális,és ezzel orvoshoz kell fordúlni ?

Megint csak hiányzik az indoklás .

Mert nálad is ez volt,és orvoshoz fordúltál ,és most elhallgatod az okát .

2019. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
#4., #5. Nesze semmi fogd meg jól, és máris van válasz a pont reményébe, hogy előbbre kerülj a toplistán. Ugye kedves "nemmelegtenger" Professzor úr?
2019. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Izgalmi állapotban fájdalom jelentkezik - ha azt javasolják forduljon orvoshoz valaki nem értem ebben mi a rossz...

Gondolatolvasó vagy, hogy azt feltételezed voltam ilyennel orvosnál és elhallgatom az okát?

Elnézést kérek, hogy mégcsak általános orvos sem vagyok, sem urológus, ezért sokmindent nem ismerek, egy orvos se biztos, hogy távdiagnosztizálva indoklást írna.

Izgalmi állapotban fájdalom jelentkezése valamit jelezhet, meg kell nézetni.

2019. júl. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Üdv nektek. Azért nem kell egy kérdés miatt egymásnak esni itt, nyugalom. A válaszokért viszont köszönet.
2019. júl. 27. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!