Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire jóötlet szétnyomni...

Mennyire jóötlet szétnyomni egy cisztát? Illetve felszívódik-e a belőle kijött folyadék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy elég érdekes kérdéssel állok elétek, és aki kicsit is konyít hozzá, attól várnék 1-2 okos szösszenetet, ha lehet! ^^


Szóval a sztori, hogy évek óta van egy ciszta a fitymám végén, feltehetően vizelet van benne. Voltam vele kórházban, ott diagnosztizáltak, és megállapították, hogy ciszta, de ezt ők nem távolítják el, mert nem veszélyezteti az egészségem. Engem már nagyon régóta zavar lelkileg, és ha nem is pukkasztom ki, fogcsikorgatva valószínűleg sikerülne összenyomni. A kérdés, hogy az ebből kijött cucc felszívódik a fitymámból vagy lehet, hogy csak mégtöbb kárt teszek vele, és akár elterülve sok kisebb hólyag jönne létre? Az egész kb félbab méretű.

Több olyan esetről hallottam, hogy magától eltűnt a ciszta, és nem lett tőle bajuk, emiatt vetődött fel bennem az ötlet.

Ötleteket, tanácsokat, felszívódással kapcsolatos okosságokat várok, mert már kezdek megőrülni!^^

Előre is köszi mindenkinek!:)

20/F



2019. júl. 29. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább meglátogatnék egy magán urológust. Lehet több kárt csinálnál mint hasznot a szetnyomassal, a fájdalomról nem is beszélve.
2019. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Én is elmennék egy magándokihoz,ott biztosan a legjobb megoldást fogják nyújtani.Felháborító,hogy a kórházban nem intézték el..Semmiképp ne nyomkodd,mert tényleg nagy bajt csinálhatsz!

Hogy is várhattál ezzel évekig?

2019. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben, nem nyúlok hozzá, köszönöm szépen a segítségeketeket!


Azért nem foglalkoztam vele, mert úgy voltam, hogy majd eltűnik, vagy majd lesz vele valami. Sokáig nem volt barátnőm úgy meg mégkevésbé érdekelt a dolog. A mostani barátnőmet szerencsére nem zavarja a dolog, engem mégis nagyonis. Szóóóval elkezdtem utánajárni a dolgoknak, de sajnos mindenhol a gyereknek néznek a 15-16 ésvesnek kinéző arcommal és könnyen elhajtanak, holott erre is fizetem az adót.. :D

2019. júl. 30. 09:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Több kárt tennél magadban. Nem nyúlj hozzá. Nem hiszem, hog egy normalis orvos nem csinal ezzel valamit. Ne hagyd magad lerázni. Bár én tuti nem válaautanám a neavatkozást ha ártalmatlan dologról van szó.
2019. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hali!


Azóta sikerült elintézni. Ma műtöttek. Mindenkinek, aki idetéved, mert fél, annak azt üzenném, hogy ne félj! Az ápolók nagyon kedvesek, és nagyon korszerűek a beavatkozások is. Én kb semmit nem éreztem, ahogy kivágták a cisztát. Mellettem egy srác volt még ma a szobában, akinek teljes körbemetélése volt, és ő sem nagyon érezte, egyedül az elkövetkezendő napok lesznek neki is fájdalmasak.

Nincs mitől félni ott!:D


Köszi szépen mindenkinek.

2019. szept. 19. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!